Rüyada Abanoz Görmek

Rüyada abanoz görmek, uzun süredir görmediğiniz insanlar ile görüşmek ve bu kişilerle uzun sohbetlerde bulunmaya yorumlanır. Yıllardır görmediğiniz insanlar ile bir araya gelerek onlarla geçmişi yad edebilirsiniz. Bunlar eski okul ya da iş arkadaşlarınız olabilir. Veya aile büyükleri ile de bir araya gelebilir, onların ziyaretine gidebilirsiniz. Sizden uzakta yaşayan aile büyükleri varsa, sizin yolunuzu gözlüyor olabilirler. Gelecek günlerde yapılan konuşmalar sizi mutlu eder ve bir yandan da geçmişe özlem duyulabilir.

Rüyada abanozdan yapılmış eşya görmek, aynı zamanda sizi bir süredir üzen kişiler varsa bu huylarında vazgeçmelerine ve artık daha kararlı olmaya, olgunlaşmaya yorumlanır. İkili insan ilişkilerinde artık daha olgun bir tutum sergileyebilirsiniz. İnsanlara karşı yaklaşımınız da değişebilir.

Rüyada Abanoz Ağacı Görmek

Uzun süredir emek verilen ve hayal kırıklığına uğranılan işleriniz varsa yeniden düzene gireceğine, emeklerin karşılığını geç de olsa almaya başlamaya yorumlanır. Yaşanan olumsuz şeylerden sonra artık bir şeyler yoluna girer. Eğer bir süredir elinize geçmeye para varsa bu para da tez zamanda elinize geçebilir. Mal mülk konusunda yaşanan anlaşmazlıklar son bulur.

Rüyada Abanoz Görmek İslami Yorumu

Rüyada abanoz görmek ihya yorumu, sorunlar karşısında güçlü kalmaya ve sizi yıldırmaya çalışan kişilerin bu emellerine ulaşamamasına, eski dostlukların yeniden gündeme gelmesi ve onlardan destek görmeye yorumlanır. Sizi seven ve sayan insanlar kol kanat gererek sizin mağdur olduğunuz bir konuda yardımcı olabilir. Yolunuzu gözleyen kişileri de gelecek günlerde ziyaret edebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Websitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status