Rüyada Abdest Bozmak

Rüyada abdest bozduğunu görmek, bir süredir sizi rahatsız eden bir şeyler varsa bunların son bulmasına ve rahat bir nefes almaya yorumlanır. Eğer hane içerisinde küs olduğunuz kişiler varsa d abu kişiler ile aranız iyi olmaya başlayabilir. Birinden özür bekleyen kişiler için de bu kişinin gelip sizden özür dileyerek hatasının farkına varmasına ve af dilemesine yorumlanır. Size karşı bir süredir yapılan bir takım haksızlıklar tez zamanda son bulur. Bu sayede artık kendi iç dünyanızda da huzur bulabilirsiniz. Layık olduğunuz şeyler sizin olur. Rüyada abdestin bozulması, kederden uzaklaşmak ve refaha erişmek, aile içerisinde kaçan huzurun yeniden yerine gelmesine yorumlanır. Aile içinde yaşanan anlaşmazlıklar ve kavgaların biteceğinin habercisidir. Eğer mal mülk konusunda da anlaşmazlıklar varsa ve hakkınızı çiğnemeye çalışan kişiler varsa, bu kişiler sizi

Rüyada yellenerek abdest bozmak, geçmişte yaptığınız hataları telafi etmeniz konusunda karşınıza çıkacak fırsatlara yorumlanır. Eğer birini mağdur ettiğinizi düşünüyorsanız, bu kişiye karşı kendinizi affettirecek bir şans elinize geçebilir. Asıl niyetinizi anlatabilir, kendinizi aklayabilirsiniz. Boşanan kişiler için eski eşleri ile yeniden görüşeceklerine yorumlanır. Eski eşiniz ile aranızda uzlaşma olabilir.

Rüyada Abdest Bozmak İslami Yorumu

Rüyada abdest bozmak ihya yorumu, hem maddi hem de manevi anlamda sizi zor durumda bırakan veya külfet olan her ne varsa bunun farkına vararak en sonunda kurtulmaya yorumlanır. Size karşı komplolar ortadan kalkar, kazancınızda gözü olan biri varsa da bu kişi kendi yoluna gider ve sizle uğraşmaktan vazgeçer.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Websitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status