Rüyada Abdest Görmek

Rüyada abdest görmek, yapılan hataların telafisini sağlayarak iç huzura erişmek anlamına gelir. İnsanların size karşı bakış açısını tamamen değiştirebilirsiniz. Size karşı ön yargılı olan kişiler varsa bu kişilerin ön yargıları değişir. Tam tersi sizin daha iyi bir insan olduğunuzu görerek güvenleri artabilir. Arkadaş ve aile ortamında da yapılan işler ve alınan kararlar başkalarına örnek olabilir. Yaptığınız iyilikler dilden dile dolanabilir ve insanların sizi parmak ile göstermesini sağlayabilir. Eğer iyilik yapmak istediğiniz birileri varsa, bu kişilere yardımınız dokunabilir.

Rüyada abdest aldığını görmek, iyi işler yaparak manevi yönden huzur bulmaya ve iyi biri olarak anılmaya, sizi seven dostların çoğalmasına yorumlanır. Aile ortamında da tatsızlıklar sona erer. Bundan sonra sizin önünüze engel koymak isteyen kişiler sizden uzak dururlar. Eğer dedikodunuzu yapan insanlar da varsa artık bu huylarından vazgeçebilirler.

Rüyada başkasının abdest alması, birinden gelecek yardıma ve bu sayede sizi huzursuz eden bir konuda rahat etmeye yorumlanır. Uzun süredir kafanızı kurcalayan sorunlardan kurtulmanızda başka birinin yardımı dokunabilir. İlim irfan sahibi olan bir insan da yardım eli uzatabilir. Bu kişinin vereceği öğütler sayesinde bakış açınız değişebilir.

Rüyada Abdest Görmek İslami Yorumu

Rüyada abdest görmek ihya yorumu, dertlerine deva bulmaya ve hasta olan biri varsa da tez zamanda şifasını bulacağına yorumlanır. Eğer rüya sahibi hasta ise bu kişi de yakında şifasına kavuşur. İlerleyen günlerde hayırlı haberler gelebilir, kalbinizde huzur hakim olur. Sizi üzen şeyler son bulur.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Websitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status