Rüyada Abide Görmek

Rüyada abide görmek, bir süredir görmediğiniz bir yere seyahat etmek ve ziyaret etmeye yorumlanır. Hayırlı bir iş için seyahat yapılabilir. Örneğin gelecek günlerde yeni bir yolculuk planı yapabilir, yalnız ya da sevdikleriniz ile birlikte bir yere kısa süreliğine yola çıkabilirsiniz. Aynı zamanda aile içerisinden uzun süredir görmediğiniz insanlar varsa da bu kişileri ziyaret etmek isteyebilirsiniz. Aile büyüklerini ziyaret söz konusu olabilir. Sizin yolunuzu gözleyen ve sizi çok özleyen kişiler haber göndererek sizi evine davet edebilirler.

Rüyada abide gezmek, geçmişte yaşadığınız bir yere yeniden gitmek demektir. Örneğin çocukluğunuzun ya da eğitim yıllarınızın geçtiği yeri ziyarete gidebilirsiniz ve eski anılarınız yeniden canlanabilir. Uzun süredir görmediğiniz yerleri ve de insanları da görebilir, hasret giderebilirsiniz. Tayin bekleyen kişiler için tayinlerinin kendi memleketlerine çıkmasının habercisi olarak yorumlanır.

Rüyada Şehitler Abidesi Görmek

Sizi sevip sayan insanların artmasına ve sözünüzün geçmesine, insanların size saygı duymasına yorumlanır. Rüyada Çanakkale şehitler abidesini görmek, hayırlı işler yapmak ve bu güzel işlerle anılan biri haline gelmeyi simgeler. Vicdani açıdan da içiniz rahat eder ve vefa borcunuz olan insanlar varsa, bu insanlara da bu borcunuzu ödeyebilir, manevi yönden rahat edebilirsiniz.

Rüyada Abide Görmek İslami Yorumu

Rüyada abide görmek ihya yorumu, gelecek günlerde seyahat planı yapmak ve insanların sizden öğütler alacağına yorumlanır. Yapılan yolculuklar sizi mutlu eder, eski hatıralar yeniden hatırlanır ve hasretler son bulur. Sevdiklerinizin gönlünüzü tekrar kazanabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Websitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

  1. Muhammed dedi ki:

    Rüyamda iki küçük çocuk mezarı vardı ama birinin üzerine Çanakkale anıtı dikmişler di

    1. admin dedi ki:

      Bu rüya iki yerden hayırlı habere yorumlanır.

DMCA.com Protection Status