Rüyada Abluka Görmek

Rüyada abluka görmek, sizi çekemeyen ve kıskanan insanlar tarafından mağdur bırakılmaya yorumlanır. Her ne kadar iyi niyetli yaklaşsanız da etrafınızda size karşı duyguları sizin gibi olmayan, kötü düşüncelere sahip kişiler olabilir. Örneğin iş ortamında rakiplerinize karşı dikkatli olmanızda fayda var. Arkanızdan kuyunuzu kazıyor olabilirler ve ne yapıp ettiğinizi sürekli merak edebilirler. Sürekli gözü sizin işlerinizde ve kazancınızda olan kişilere karşın bir şeyleri gizli tutmanızda fayda var. Mağdur olmamak için herkesle her şeyi paylaşmamaya gayret edin.

Rüyada ablukaya alınmak, çaresiz kalmak ve de zoru durumda bırakılmaya yorumlanır. Ağzınızdan çıkan bir laf sonrasında sizi pişman edebilir. Açıklamaya çalışsanız da bir türlü açıklamakta zorluk çekebilirsiniz. Rüyada abluka altında kalmak, psikolojik olarak baskıya uğramaya ve strese yorumlanır. İlerleyen günlerde iş güç yoğunluğu sebebi ile eliniz kolunuz dolanabilir. Neyi nasıl yetiştireceğinizi ya da mevcut sorunları nasıl çözeceğinizi bir türlü bilemeyerek, baskı altında hissedebilirsiniz.

Rüyada Etrafının Kuşatılması

Korku ve endişe uyandıran bir şeyler yaşamak olarak yorumlanır. Özel hayatınızda ayrılık ya da işinizdeki aksilikler sebebi ile tedirgin olabilir ve kendinizi adeta çaresiz hissedebilirsiniz. Çevrenizdeki insanlara karşı güveniniz de sarsılabilir. Tek başınıza bir şeyleri çözmek zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada Abluka Görmek İslami Yorumu

Rüyada abluka görmek ihya yorumu, ortaya çıkan sorunlar karşısında eli kolu bağlı kalmasına, başkasının yardımına ihtiyaç duymak ancak güvenememek anlamına gelir. Ne şekilde sorunlarınızın üstesinden geleceğinizi bir türlü çözemeyerek, bazı insanların size karşı tutumlarına üzülebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Websitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status