Rüyada Abraş Görmek

Rüyada abraş görmek, bir türlü içinize sinmeyen bir şeye yorumlanır. Örneğin iş y ada özle hayatınızda kabul edilen bir şey aslında sizin istemediğiniz şey olabilir. Yani istemeden de olsa bir şeyi kabul etmek zorunda kalabilirsiniz. İstemediğiniz bir işte çalışabilir ya da sorumluluklar alabilirsiniz. Bekar olanlar için de henüz evliliğe hazır olmadıkları halde evlilik için çevresi ve sevdiği insan tarafından çok fazla ısrar görmesine yorumlanır. Çevreden gelen baskı ya da mecbur hissetmek yüzünden alınan kararlar sizi mutsuz edebilir. Aslında hayalini kurmadığınız bir yola girmiş olabilirsiniz.

Rüyada alaca benekli görmek, zor bir iş ile uğraşmak anlamına gelir. Hem iyi yanları olan hem de dezavantajı olan bir iş ile ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Gelecek günlerde sizi zor durumda bırakan kişiler de olabilir ve ne yapmanız gerektiği konusunda kafanız karışabilir. Sizinle uğraşan kişiler varsa dikkatli olmanızda fayda var. Alacağınız bazı görevlere dikkat edin, sonradan sizi pişman edebilirler.

Rüyada Abraş Görmek İslami Yorumu

Rüyada abraş görmek ihya yorumu, zor yoldan elde edilen mal mülk ve engellerle karşılaşmaya yorumlanır. Her ne kadar çana gösterseniz de bir türlü sizin istediğiniz şeyler gerçek olmayabilir ya da aileden başka birinin istekleri daha baskın çıkabilir. Üzerinizdeki sorumluluklar da şu günlerde size zor gelmeye başlayabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Websitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status