Rüyada Açgözlü Birini Görmek

Rüyada aç gözlü olan birini görmek, sizden talep ve beklentileri çok fazla olan birine ve bu kişinin artık sizi çok yorduğuna yorumlanır. Sürekli hayatınıza müdahale etmeye çalışan, hem kendi çıkarına bir şeyler yapan biri varsa bu kişiden artık uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Bu sebeple ortaklıklar bozulabilir. Aynı zamanda aşk hayatında da sevdiğiniz insan ile aranız açılabilir, onun bazı hal hareketleri sizi rahatsız edici bir noktaya gelebilir. Onun sizi kullandığını düşünebilirsiniz. Rüyada kendini aç gözlü biri olarak görmek, elde edilen ile yetinmemek ve daha fazlasını istemek demektir. Aslında hakkınız olan şeyin daha fazlası olduğunu düşüneceksiniz. Çünkü emekleriniz artabilir, görevleriniz çoğalabilir ve elde ettiğiniz sizi tatmin etmeyebilir.

Rüyada açgözlülük görmek, genellikle hırs yapan ve sizi yıldıran birine yorumlanır. Bu kişinin hırsı ve sizden beklentileri bitmeyebilir. Sürekli stres yapmanıza sebep olabilir. Eğer aile içerisinde de hep sizi kıyaslayan birileri varsa canınızı sıkabilir.

Rüyada Aç Gözlü Olmak

Hafifi bir rahatsızlık atlatmak ve hayatının değerini anlamaya yorumlanır. Aslında kendinize haksızlık ettiğinizi düşünmeye başlayabilirsiniz. Bazı konularda sizin hakkınızı çiğneyen insanlar olabilir ve artık mücadele edecek güce sahip olursunuz.

Rüyada Açgözlü Birini Görmek İslami Yorumu

Rüyada açgözlü birini görmek ihya yorumu, bir konuda istek ve arzuların çoğalmasına yorumlanır. Mesela çalışma hayatında daha fazlasını istemeye başlayabilirsiniz. Bunun sebebi de çevrenizdeki insanların sizden talepleri olabilir. Başkalarını memnun etmek için siz de daha fazlasını isteyebilirsiniz. Şu günlerde bu hırs size fayda da sağlayabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Websitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status