Rüyada Acı Baklava Görmek

Rüyada acı baklava görmek, sizin kısmetiniz olan bir şeye başkasının gözünün olmasına yorumlanır. Başka biri sizin hakkınız olan bir şeye sahip olmaya çalışabilir ya da sizi maddi anlamda da zarara uğratabilir. Bu kişi ile paylaşamadığınız bir şeyler olabilir. Rüyada tatsız şekersiz baklava görmek, sevdiklerinizle aranızda tatsız muhabbetler yapmak ve duyulan şeyler yüzünden keyfinizin kaçacağına yorumlanır. Geçen sohbetler sonrasında aklınızda soru işaretlerine sebep olabilir. Belki de işitilen bazı laflar ağır gelebilir, biri size karşı acımasız bir eleştiride bulunabilir ve kalbinizi kırabilir.

Rüyada acı baklava yemek, insanlarla görüşmelerinizden hayal kırıklığı ile ayrılmaya ve belki de size söylenen sözlerin yalan ya da üzücü olacağına yorumlanır. Bu görüşmelerden sonra moral bozukluğu ile ayrılabilirsiniz. Rüyada tatsız baklava yemek, maddi anlamda zarara uğramak ve elini geçmesi gereken parayı bir süre daha beklemek demektir. Parasal anlamda güvendiğiniz insanlar sizi mağdur edebilirler, aç gözlü biri tarafından para sıkıntısı çekilebilir.

Rüyada Acı Baklava Görmek İslami Yorumu

Rüyada acı baklava görmek ihya yorumu, bahtın kapalı olmasına ve beklentilerin boşa çıkmasına, kalp kırgınlıkları yaşanmasına yorumlanır. Birinden gelen sözler sizi üzebilir ve kafanıza takılabilir. Kırıcı bir konuşma yapılabilir. Eğer hakkınızda yapılan dedikodular varsa da kulağınıza gelmesi olasıdır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Websitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status