Rüyada Acı Çekmek

Rüyada acı çektiğini görmek, iç sıkıntılarınızdan tez zamanda kurtulacağınıza ve endişelerden de arınacağınıza yorumlanır. Kafanızı taktığınız bir konuda güzle haberler gelebilir ve her şey yoluna girebilir. Sabır ile beklenen bir şey de gerçek olabilir. Sevdiklerinizden uzak yaşıyorsanız, onlarla kavuşabilir ve hasret giderebilirsiniz. Sizi üzen şeyler son bulur ve hayırlı olaylar vuku bulur. Rüyada acı çeken birini görmek, size yardımı olan birine yapacağınız iyiliğe yorumlanır. Bu kişi sizin için değerli biri olabilir ve sizden bir iyilik isteyebilir. Rüyada başkasının acı çekmesi, aynı zamanda başka biri ile birlikte dertlerinize çözüm bulmak anlamına da gelir. Birlikte birbirinize dert ortağı olabilir, birbirinizin sorunları birlikte aşabilirsiniz.

Rüyada acı çekip ağlamak, tam tersi anlama gelir ve refaha çıkmaya yorumlanır. Üzülüp ağladığınız bir konuda yakında sevinç göz yaşı dökebilirsiniz. Üzerinizdeki büyük bir dertten kurtulabilir, artık mutlu olacağınız şeyler düşünmeye başlayabilirsiniz. Rüyada acı çekip uyanmak, temiz haber almak ve çok sevinmek anlamına gelir. Maddi ya da manevi anlamda rahatlama olur.

Rüyada Fiziksel Acı Hissetmek

Fiziksel anlamda sizi yoran şeyler azalır, sorumluluklarınızda önemli bir azalma söz konusu olabilir. Özellikle de iş yükünüz ağır ise hafifleyebilir. Sürekli seyahat eden kişiler için bu seyahatlerin azalacağına yorumlanır.

Rüyada Duygusal Acı Çekmek

Özel hayatınızda yaşanan bazı sorunlar yakın zamanda son bulur. Aşk hayatında yaşanan talihsizlikler biter. Aynı zamanda ayrılmak ya da boşanmak isteyen kişiler için de hayırlı bir rüyadır, bu çabaları sonuç verir. Veya barışmak isteyen kişiler için de hayırlı gelişmeler olabilir.

Rüyada Kalp Acısı Çekmek

Bir zamanlar kalbinizi kıran ve de size haksızlık yapan birinin çok pişman olup gelip de sizden özür dilemesine yorumlanır. Bu kişi size yaptıklarından dolayı çok pişman olup kapınıza gelebilir. Yeniden bir araya gelinebilir.

Rüyada Acı Çeken Köpek Görmek

Aile içi sıkıntılardan kurtulmak ve sevdiklerinizin bazı sorunları varsa bitmesine, aile fertlerine manevi destek vermeye yorumlanır. Ev içindeki sorunlar da azalır ve artık daha mutlu mesut olabilirsiniz. Evlilik hayatında pürüzler ortadan kalkar.

Rüyada Acı Çeken At Görmek

Kısmetin açılmasına tez zamanda muradına ermeye, özellikle de bekar olan kişiler için evlenerek kendi yuvalarını kuracaklarına yorumlanır. Size talip olan birinden haber gelebilir. Evli olanlar için de ev hayatında mutluluk ve neşeye yorumlanır.

Rüyada Acı Çeken Hasta Görmek

Hane içerisinde hasta biri varsa iyileşmesine ve sağlığına kavuşmasına yorumlanır. Rüya sahibi hasta ise şifasını bulabilir. Hayırlı bir rüyadır ve güzel haberler tez zamanda size ulaşır. Aile içinde sıkıntılar azalmaya başlar.

Rüyada Acı Hissetmemek

Yapılan hataları tekrar etmek ve bu yüzden de tepki toplamak, özel hayatınızda problemlerin çıkmasına yorumlanır. Sizi haksız bulan kişiler olabilir ve iç sıkıntılarınız artabilir. Özellikle sevdikleriniz ile aranızda soğuk rüzgarlar esebilir.

Rüyada Acı Çekmek İslami Yorumu

Rüyada acı çekmek ihya yorumu, yüzünüzü güldürecek haberler almak ve içinizin rahat edeceğine yorumlanır. Sizi tedirgin eden bir şey biter. Biri adına üzüntü duyuyorsanız, bu kişiden hayırlı haberler gelebilir. Aile içi saadet artar ve sorunlar çözülür.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Websitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Gamze güneş dedi ki:

  Rüyada ölmüş arkadaşim icin inanilmaz acı cekiyordum üzüntü günlük çektiğim acı aynisi ruyadada devam etmesi ne anlama gelir

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya dertli birine yardım etmeye yorumlanır.

 2. Rukiyeee dedi ki:

  Merhaba hocam ruyamda bildigim kadariyla bir kuş aniden belime çarpiyor ve çarptigi yerde bi acı hissediyorum. Sonra birilerinden yardim istiyorum ve bana yardim ediyorlar. Sonra acı geçiyor

  1. admin dedi ki:

   Özlem duyulan birinin bir anda karşınıza çıkmasına yorumlanır.

 3. Yusuf dedi ki:

  Rüyamda önce bir tane kızın acı çektiğini görüyordum sonra yanına ağlayan bir kız daha gitti ve birlikte ağlamaya filan başladılar. Sonra ben oradan annemle birlikte gittim. Ardından bir yanma hissettim. Bir baktım sağ kolum komple kanamış ama kendi kendine kurumuştu. Birazcık morumsu renkteydi ve dirseğime yakın dikiş izleri vardı.

DMCA.com Protection Status