Rüyada Acı Görmek

Rüyada acı görmek, çekilen dert ve cefanın bitmesine, artık hayatınızın güzelleşmeye başlayacağına yorumlanır. Hayatınızdaki bazı sorunlar ortadan kalkabilir, özel hayatınızda aradığınız huzuru bulabilir, baskı ve kederken kurtulabilirsiniz. Ev içi huzurunuzu kaçıran kişiler varsa bu kişilerle aranıza mesafe girebilir. Eğer aile içi meselelere karışan kişiler varsa da artık bu insanlar bu huylarından vazgeçerler. Küs olduğunuz kişiler varsa da barışabilirsiniz. Üzüntü ve kederler ortadan kalkar, artık yüzünüzü güldüren olaylar vuku bulmaya başlar.

Rüyada acı ağrı görmek, tam tersi olarak neşe ve mutluluk ile yorumlanır. Yüzünüzü güldüren havadisler alabilir, mutluluktan adeta havalara uçabilirsiniz. Sizinle uğraşan kişiler varsa bu huylarından vazgeçerler. Size karşı yapılan haksızlıklar son bulur.

Rüyada Acı Biber Görmek

Tatlı söz işitmek anlamına gelir. Aslında bir zamanlar size karşı ön yargılı olan kişiler varsa şimdi düşünceleri değişebilir. Özellikle de düşmanlarınız artık dostunuz olur, sizinle uğraşmaktan vazgeçerler. Güzel bir görüşme yapılabilir.

Rüyada Acı Sos Görmek

Ağzınızın tadını kaçırmak isteyen insanlar varsa bu emellerine ulaşamazlar. Sizi üzmek isteyen insanlar ne yaparsa yapsın bu istekleri gerçek olmaz. Kendi hakkınız olan şeye sahip olursunuz ve emeklerinizi karşılığını almaya başlayabilirsiniz.

Rüyada Acı Yemek

Duyacağınız sözler karşısında çok mutlu olmaya ve neşenizin yerine geleceğine yorumlanır. Karamsar olduğunuz bir konuda umutlarınız artabilir. Örneğin ayrı kaldığınız ve de özlediğiniz biri varsa bu kişi ile tez zamanda buluşabilirsiniz.

Rüyada Acı Görmek İslami Yorumu

Rüyada acı görmek ihya yorumu, birden mutlu olmaya yorumlanır. Beklenmedik bir anda gelen bir haber moralinizi artırabilir, güzel olaylar olabilir. Özle hayatınızda sıkıntılar geride kalır, sevdikleriniz ile mutluluğunuzu paylaşabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Websitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

  1. Bir Ekim meselesii dedi ki:

    Merhaba rüyamda 1 ay önce ayrıldığım eski sevgilim özledim ama insanın hissettiğiyle aklındaki düsünce baska olur yazıyordu bana sonra profil resmini benim resmim felan yapıyordu her hafta böyle şeyler görüyprum 🙁

    1. admin dedi ki:

      Bu üya sizi yeniden görmek istemesine yorumlanır.

DMCA.com Protection Status