Rüyada Acı Tatmak

Rüyada acı tattığını görmek, güzel sözler duymak ve mutlu olmaya yorumlanır. Sevdiklerinizden övgü dolu sözler duyabilirsiniz. Aşk hayatında da duyulan sözler sizi memnun eder. Bekar olan kişiler için kendilerinden hoşlanan biri duygularını dile getirebilir. Sizden hoşlanan biri ile aranızda güzel bir konuşma geçebilir. Başkaları ile yapılan ikili konuşmalardan keyifli ayrılırsınız. Rüyada acı bir şeyler tatmak, zor olanı başarmak ve bundan gurur duymak anlamına da gelir. Sizi strese sokan şeylerden uzaklaşarak artık sizin için daha hayırlı olan şeylere yönelmek isteyebilirsiniz. Duygusal anlamda da güzel olaylar yaşanabilir.

Rüyada acı yediğini görmek, güzel işler başarmak ve adından tatlı sözler ile bahsettirmek demektir. Size karşı ön yargısı olan kişiler varsa bu ön yargıları ortadan kalkar. Rüyada ağızda acı tat görmek, söylenen sözlerden dolayı pişman olmak ancak iş işten geçmiş olmasına yorumlanır. Keşke söylemesem deseniz de artık telafisi zor olabilir.

Rüyada Acı Biber Tatmak

Sağlık ve sıhhatin yerinde olmasına, aynı zamanda güzel haberler alarak mutlu olmaya yorumlanır. Aile içerisinde hasta olan biri varsa şifasını bulabilir. Sevdiklerinizden duyacağınız şeylere mutlu olabilir, onlardan güzel şeyler işitebilirsiniz.

Rüyada Acı Su Tatmak

Hayırlı işler yapmak ve iyiliğinizin dokunduğu birinden hayır duası almaya yorumlanır. Başı dertte olan biri varsa sizden yardım isteyebilir. Özellikle aile fertleri arasından birine büyük bir iyiliğiniz dokunabilir. Sevdikleriniz sizden iyilik görür.

Rüyada Acı Tatmak İslami Yorumu

Rüyada acı tatmak ihya yorumu, beklediğiniz haberlerin gelmesine ve güzel sözler işitmeye, layığı olan hayata erişmeye yorumlanır. Bekar olanlar tatlı dilli bir insan ile evlenebilirler. Gelecek günlerde görüşmesi olan kişilerin de görüşmelerinin iyi geçeceğini müjdeler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Websitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status