Rüyada Açığa Alınmak

Rüyada açığa alındığını görmek, daha kalıcı bir iş bulmasına ve mesleki hayatta yükselişe geçmesine yorumlanır. Mesleki yaşantınızda makam mevki yükselmesi için önünüze güzel bir fırsat geçebilir. Kendi olanaklarınızı kendiniz elde edersiniz, emeklerinizin karşılığını tez zamanda alırsınız. Başkalarından beklentileriniz varsa bu beklentileri boşa çıkabilir, bunun yerine tek başınıza iş hayatında bir şeyler elde edebilirsiniz. Rüyada açığa alındığını duymak, bir yerden yeni bir iş fırsatı almak ve kafanızın karışmasına yorumlanır. Bu daha iyi bir iş olanağı olabilir ve iş değişikliği düşünmeye başlayabilirsiniz. İş değişikliği yapmak isteyenlerin de bu isteği yakın zamanda gerçek olabilir.

Rüyada arkadaşının açığa alındığını görmek, arkadaşınız size yeni bir iş olanağı haberi getirebilir. Bu haber ile birlikte başka bir iş için mülakata gidebilir ya da başvuru yapabilirsiniz. İşsiz olan kişiler de arkadaşlarından alacakları iş haberine çok sevinebilirler, size yardımcı olabilir.

Rüyada Memurluktan Atılmak

İş hayatında daha iyi bir konuma yükselmek ve düzenli bir iş hayatına, gelirinizde de artışa yorumlanır. İş hayatında bazı pürüzler ortadan kalkabilir ve artık daha memnun bir şekilde çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz. Rüyada iş hayatında açığa alınmak, işlerinizde pürüzleri gidermek ve sorumluluklarınızı layığı ile yerine getireceğinize, üslerinizin sizden çok memnun kalacağına yorumlanır. İltifat dolu sözler işitilebilir.

Rüyada Açığa Alınmak İslami Yorumu

Rüyada açığa alınmak ihya yorumu, kariyer hayatında güzel girişimlerde bulunmak ve gelecek günlerde işlerinizin açılacağına yorumlanır. Eğer bir süredir iş ortamında sorunlar yaşanıyorsa artık son bulur ve iş ortamında huzurunuz artar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Websitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

  1. Serhat dedi ki:

    Rüyamda koyun otlatiyordum. Ama otlattigim yer birazcık bataklık gibi ve çok eğimli bir yerdi. Koyunları yukarıya çıkartıyordum bı tanesi ısrarla aşağı iniyor di. Sonra ona iki tane kırbaç falan vurduğumu hatırlıyorum bu kadar.

  2. Serhat aydın dedi ki:

    Rüyamda koyun otlatiyordum. Ama otlattigim yer birazcık bataklık gibi ve çok eğimli bir yerdi. Koyunları yukarıya çıkartıyordum bı tanesi ısrarla aşağı iniyor di. Sonra ona iki tane kırbaç falan vurduğumu hatırlıyorum bu kadar.

DMCA.com Protection Status