Rüyada Açık Gözlülük Görmek

Rüyada açık gözlülük görmek, çevrenizden bir insanın sizin paranızda gözü olduğuna ve sizi maddi zarara uğratmaya çalıştığına yorumlanır. Bu kişi sürekli sizden para isteyen biri olabilir ya da mal mülk konusunda sizi kandırmaya çalışabilir. Hane içerisinden size maddi külfet olmaya çalışan kişilere karşı temkinli olmanızda fayda var. Yoksa bu kişiler sizi parasal anlamda mağdur edebilirler. Rüyada açık gözlülük yapmak, uyanık bir insana işaret eder. Bu insanın sizi rakip görmesi sebebi ile sürekli karşınıza engeller çıkartıyor olabilir. İş ortamında da rekabette olan kişilere karşı temkinli olmanızda fayda var. Şu günlerde borç para verirken de iki kere düşünün.

Rüyada açık gözlü birini görmek, sizin hakkınıza el uzatmak isteyen birine yorumlanır. Bu kişinin sizin hakkınız olan bir şeyde gözü olabilir. Özellikle ortak iş yapan kişiler ortakları ile bir takım sorunlar yaşayabilirler, ortaklıklar bozulabilir. Siz mağdur taraf olabilirsiniz.

Rüyada Açık Gözlü Olmak

Isa yoldan para kazanmak için karşınıza çıkan fırsatlara dikkat edin. Çünkü sizi kandırmaya çalışan birileri olabilir. Parasal anlamda karşınıza çıkan fırsatları iki defa düşünün ve de çok iyi araştırın. Yoksa dolandırıcılık gibi durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Bu durum sizi maddi açıdan zor bir duruma sürükleyebilir ve tepki görülebilir.

Rüyada Açık Gözlülük Görmek İslami Yorumu

Rüyada açık gözlülük görmek ihya yorumu, pek de hayırlı olmamak ile birlikte parasal konularda dikkatli olmak yönünde uyarı anlamı taşır. Gelecek günlerde borç isteyen birine dikkat edin. Ya da ortak iş yapmadan önce çok iyi irdeleyin.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Websitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status