Rüyada Acıkmak

Rüyada acıktığını görmek, uzun ve sağlıklı bir ömür sürmeye, kötü alışkanlıklardan uzak durmaya yorumlanır. Kendi hayatınız için güzel seçimler yapabilir, daha mutlu mesut bir hayat sürebilirsiniz. Eğer bir süredir sizi huzursuz eden bir şey varsa son bulur. Artık bir şeyler düzene girmeye başlar, yolunuz açık olur. Rüyada karnının acıkması, aynı zamanda daha çok kazanmak ve gelir elde etmek demektir. Eğer bir süredir gelirinizden memnun değilseniz, gelirinizde artış olabilir. İşsiz olanlar için karlı bir işe girişebilirler, ticari hayatta müşteriler çoğalır. Rüyada acıktığını hissetmek, yapılan hata ve günahlardan dolayı tövbe etmek ve doğru yolda ilerlemek demektir. Bir zamanlar yapılan hatalar yüzünden şimdi bunu telafi etmek isteyebilirsiniz. Manevi yönden huzurunuz artar.

Rüyada acıkmış birini görmek, size karşı hatası olan birinin gelip de özür dilemesi ve sizi özlemesi anlamına gelir. Gelecek günlerde hayatınızdan çıkan bir insan yeniden hayatınıza girmek isteyebilir. Bu kişi sizi çok özleyebilir. Rüyada birinin açım demesi, birinden hayırlı bir haber almak, bunun gelirinize de olumlu etki olmasına yorumlanır. Maddi yönden olanaklar çoğalabilir, gelir artar.

Rüyada Acıkıp Yemek Yemek

Rüyada acıkmak yemek yemek, verilen sözün tutulmasına ve hoş sözler işitmeye yorumlanır. İyilik yolunda yapılan işler size hayır getirir, manevi yönden de doygun hissedilir. Sizi üzen birileri varsa bu üzüntü biter.

Rüyada Ölünün Acıkmış Olması

Evinizde rızkın ve bereketin artacağına, hayırlı işler yapmak ve iyilik görmeye yorumlanır. Gelecek günlerde yapılan iyilikler pek çok insana ulaşır. Edilen dualar yerine ulaşır ve hayırlı olaylar olur. Hayırlı bir rüyadır.

Rüyada Acıkmak İslami Yorumu

Rüyada acıkmak görmek ihya yorumu, iyilik yolundan ayrılmamak ve hak yolunda ilerlemek, güzel işlerle adınızın anılmasına yorumlanır. Hasta olanlar şifasını bulurlar, kendinizi daha zinde ve mutlu hissedebilir, kötülüklerden arınarak iyilikler artar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Websitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status