Rüyada Açlık Görmek

Rüyada açlık görmek, maddi yönden sıkıntıların tez zamanda biteceğine yorumlanır. Zamanında yapılan harcamalar yüzünden zor zamanlar geçirebilirsiniz. Ya da beklenmedik masraflarınız olabilir. Ancak bu ekonomik sıkıntı kısa sürer ve tez zamanda ev ekonominiz düzene girer. Birinden ödeme bekleniyorsa, bu ödeme geç de olsa eliniz geçer. Rüyada açlık sefalet görmek, verdiğiniz emeklerin boşa gideceğine ve hayal kırıklığı yaşanacağına yorumlanır. Beklentileriniz düşebilir, belki de hayallerinizden vazgeçmek zorunda kalabilirsiniz. Rüyada açlık olduğunu görmek, hiç ummadığınız birinden gelecek darbe ile birlikte çok üzülmeye yorumlanır. Biri sizi maddi yönden mağdur edebilir ya da dolandırmaya kalkabilir.

Rüyada kıtlık görmek, parasal anlamda tatmin olmamaya ve emeğinizin karşılığını alamamaya yorumlanır. Özellikle kendi işini yapan kişilerin işlerinde gidişat kendilerini memnun etmez. Parasal anlamda yeni bir arayışa girilebilir.

Rüyada Açlık Grevi Görmek

Parasal anlamda elinizin rahatlayacağına ve mal mülk edinmeye yorumlanır. Özellikle birikim yapan kişiler için çok hayırlı bir rüyadır. Bu birikimlerini gelecek günlerde doğru bir şekilde değerlendirebilirler. Borcu olanlar için de borçlarından kurtulacakları anlamına gelir.

Rüyada Açlık Hissetmek

Yeteneklerinizin ön plana çıkacağına ve daha fazla kişi tarafından tanınmaya, şan şöhret sahibi olmaya yorumlanır. İş hayatında ya da eğitim hayatında bazı yetenekleriniz diğer insanlar tarafından takdir görebilir.

Rüyada Açlıktan Bayılmak

Büyük bir sorunun üstesinden gelmek ve çok bitkin düşmeye yorumlanır. Mesleki hayatta alınan bazı sorumlulukları sizi yorabilir, bazılarına yetişmekte güçlük çekebilirsiniz. Aile içerisinde de parasal meseleler yüzünden canınız sıkılabilir.

Rüyada Açlıktan Ağlamak

Para sıkıntısından kurtulmaya ve yakın zamanda hayırlı haberler almaya yorumlanır. Ev içinde işsiz biri varsa bu kişi iş bulabilir. Ya da borçları olan bir yakınınız yakında bu zor durumdan kendini kurtarabilir. Aile içerisinde parasal sıkıntılar çözülmeye başlar.

Rüyada Açlık Görmek İslami Yorumu

Rüyada açlık görmek ihya yorumu, geçim sıkıntısından daha kısa sürede kurtulmak, emeklerin karşılığını almaya başlamaya yorumlanır. Ancak biraz sabırlı olmanız ya da daha fazla çaba göstermeniz gerekebilir. Özellikle borçlar konusunda strese girilebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Websitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status