Rüyada Ad (İsim) Görmek

Rüyada ad görmek, yaşantınızda meydana gelecek hayırlı olaylara ve tez zamanda önemli bir iş başarmaya yorumlanır. Daha fazla insan tarafından tanınabilir, geniş bir çevre edinebilirsiniz. Özellikle de eğitim ya da meslek yaşantınızda adınızı duyuran bir çalışma olabilir. İnsanlar sizi ve çalışmalarınızı merak edebilirler, popülerlik artar. Rüyada isim görmek, aynı zamanda yeni insanlar ile tanışarak farklı sosyal çevrelere dahil olmak demektir. Edineceğiniz yeni sosyal çevreler sizi mutlu edebilir, daha fazla arkadaşlık kazanarak sevilen biri haline gelebilirsiniz.

Rüyada ad soyad görmek, önemli bir insan ile görüşme yapmak anlamına gelir. Bu insanın sizin hayatınızdaki önemi büyük olacak. İş ya da eğitim hayatınıza dair önemli bir figür olabilir. Ya da özel hayatınıza dair çok değer verdiğiniz bir insan olabilir. Bu kişi ile yapılan görüşme sonrasında mutluluk çoğalır. Çok güzel hayaller kurmanızı sağlayabilir.

Rüyada Adı Duymak

Sizden çok güzel şeyler ile bahseden birine yorumlanır. Bu kişi sizden başkalarına özgü ile bahseder. Rüyada kendi adını duymak, aynı zamanda iş hayatında da sizi öneren ve öven birine yorumlanır. Bu sayede yeni fırsatlar yakalanabilir. Rüyada başka birinin adını duymak, yeni birinin hayatınıza gireceğine ve bu kişinin size mutluluk vereceğine yorumlanır. Kısa sürede hayatınızda önemli bir yer edinebilir.

Rüyada Ad (İsim) Görmek İslami Yorumu

Rüyada ad görmek ihya yorumu, başkalarının gözünde değerinizin artacağı işler yapma ve sevilip sayılmak demektir. İsminiz güzel bir şekilde anılır, sizi örnek alan insanlar olabilir. Sizden tavsiye almak isteyenler de olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Websitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Zeynep dedi ki:

  Slmaleykum. Ben ruyamda merdivenlerden hizli bir sekilde asagi iniyordum facebook’da takip ettigim bi kardesim var ismi Berat Muhammed Gunduz yardim paketini dagitiyordu ve arkasi bana donduk ismini soyledim Berat Muhammed Gunduz diye donup bana bakti elinde yardim paketi vardi.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya başka biri yüzünden bazı plan projeleri yarıda bırakmaya yorumlanır.

 2. Veysel Duran dedi ki:

  Selamlar. Rüyamda bir iş yeri camında (Fazilet Çalışkan – Elektrikci ) yazıyordu . Tanıdığım bir isim değil. Yorumunu yaparsanız çok sevinirim. Teşekkürler

 3. Pelin dedi ki:

  İyi günler rüyamda hic tanımadığım bir erkeğin ad soyadını duyuyorum ve sonra kendini görüyorum ancak tanıdığım biri değil ve benle tanışmak istiyormuş ilaç firması sahibi imiş… normalde böyle bir durum yok. Ne anlama geliyor acaba rüyam ?
  Teşekkür edeirm

DMCA.com Protection Status