Rüyada Adam Asmak

Rüyada bir adamın asılması, çalışma hayatında zorluklara göğüs germek anlamına gelir. Kendi öncelikleriniz için gösterdiğiniz çaba sonuç verir. Bir süredir emek harcanan konularda güzel gelişmeler olabilir. Hızla mesleki hayatta yükselebilirsiniz. Kendi istekleriniz için gayret edeceğiniz şeyler size güzel geri dönüş sağlar. Rüyada birinin kendini asması, adil bir insan olmaya ve eşit davranmaya yorumlanır. Başkalarına karşı eşit bir şekilde hareket etmeniz sizin için de olumlu olur. Özel hayatınızda da adil olmanız sizin faydanıza olacak.

Rüyada başka birinin kendini astığını görmek, bir süredir beklenti içerisinde olduğunuz biri varsa bu kişiden yakında haber almak anlamına gelir. Bir zamanlar size vermiş olduğu sözü tutabilir ve size karşı adil davranabilir.

Rüyada Ağaçta Asılı Birini Görmek

Parasal anlamda zor günler atlatmak ve bu yüzden sıkıntılı olmaya yorumlanır. Yapılan harcamalar yüzünden keyfiniz kaçabilir, kendi harcamalarınız yüzünden mağdur olabilirsiniz. Rüyada ağaca asılmış adam görmek, bir erkeğe parasal anlamda yardımcı olmak anlamına gelir. Bu erkek sizden borç para isteyebilir.

Rüyada Asılmayı Beklemek

Sevdikleriniz ile aranızdaki iletişim sorunlarının tez zamanda çözülmesine yorumlanır. Evli olan kişiler eşleri ile aralarındaki sorunları çözerler. Parasal anlamda sorunlar yüzünden ilişkide yaşanan sorunlar da yakında son bulur.

Rüyada Birinin Asılarak Ölmesi

Bu kişi tanıdığınız biri varsa ömrünün uzamasına ve o kişiden hayırlı bir haber almak demektir. Rüyada arkadaşının asıldığını görmek, bir arkadaşınıza maddi destekte bulunmak ve bu kişiyi zorluktan kurtarmak anlamına gelir.

Rüyada Asılı Kadın Görmek

Bir kadının sizden yardıma ihtiyaç duymasına yorumlanır. Bu kadın sizinle görüşmek ve dertleşmek isteyebilir. Sizden bir yardım beklentisi de olabilir. Ona maddi ya da manevi destek olmanız onun için önemli olur.

Rüyada Annenin Kendini Astığını Görmek

Annenizle birbirinize manevi destek vermenize ve annenizin daha mutlu olacağına, birlikte sorunlarınızı geride bırakacağınıza yorumlanır. Annenizle uzun bir konuşma yapabilirsiniz. Hasta ise sıhhatine erişebilir.

Rüyada Adam Asmaca Oynamak

Manevi yönden eksiklik yaşamak anlamına gelir. Sizi sosyal hayattan uzaklaştıran bir şeyler olabilir. Sevdikleriniz ile daha az görüşebilir, onlara daha çok özlem duyabilirsiniz. Parasal engeller de ortaya çıkabilir.

Rüyada Adam Asmak İslami Yorumu

Rüyada adam asmak görmek ihya yorumu, mesleki hayatta bir takım sorunlar ile karşılaşmak ve kafanızı karıştıran bir şeyler duymak anlamına gelir. Sizi zor durumda bırakmaya çalışan birileri de olabilir. Sevdiklerinize ihtiyacınız olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Websitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Suna dedi ki:

  Ruyamda kucuk kardewim birini asiyordu ama hickimse bilmiyormuş ilk ben gördüm sonra suc bana kalir diye korkdum birde asili kadinin uzerinde para vardi onu aliyordum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya borcu olan birinin ödemesine yorumlanır.

 2. Hasan Ali Bozkurt dedi ki:

  rüyada şeytan bana bir çok insanı kırmızı bir kumaşla hiçbir yeri gozukmeyecek biçimde astiriyordu

  1. admin dedi ki:

   Bu ruya sizi uzen birinin pisman olmasina yorumlanir.

 3. Seda dedi ki:

  Rüyamda birlikte olduğum adamı bir arkadaşım ağaca asıyor ve ben seyredip bir süre sonra tamam Bu kadar ona yeter deyip indiriyorum

DMCA.com Protection Status