Rüyada Aday Olmak

Rüyada aday olduğunu görmek, gönüllü olarak yapılan işleri daha sonrasında meslek haline getirmek ya da kazanç sağlamak olarak yorumlanır. Aynı zamanda yapılan fedakarlıklar karşılık bulur ve karşınıza çok güzel olanaklar çıkabilir. Kendi emeklerinizin boşa gitmemesi ve hakkınız olanın verilmesi sizi mutlu edebilir. Rüyada adaylık görmek, aynı zamanda yeni bir plan proje içerisinde olmak anlamına da gelir. İş hayatına yönelik yeni planlarınız olabilir, yeniliklere açık olursanız, yolunuz açılır. Rüyada aday gösterilmek, iş hayatında uzmanlaşmak ve yeni iş teklifleri almak anlamına gelir. Sizinle çalışmak ya da sizden fikirler edinmek isteyen birileri olabilir.

Rüyada seçimde aday olmak, size verilen bir göreve ve bu görevi layığı ile yerine getirmek anlamına gelir. Gerçek hayatta da adaysanız, başarıya ulaşmak ve seçimin sizin adınıza olumlu sonuçlanacağına yorumlanır. Rüyada seçimlere aday olmak, aynı zamanda hayatınızda başarılı bir sürece girmek ve kendinizi başkalarına ispat etmek, pek çok insandan da destek görmeye yorumlanır.

Rüyada Muhtarlığa Aday Olmak

Rüyada muhtar adayı olmak, gerçek hayatta böyle bir adaylık varsa başarıya ulaşmak anlamına gelir. Hedeflerinize yönelik harcanan emekler güzel sonuç verir ve endişeler azalır. Rakipleriniz arasından sıyrılarak başarıya ulaşabilirsiniz.

Rüyada Cumhurbaşkanı Adayı Olmak

Mesleki hayatta önemli bir başarı sergilemek ve insanların saygısını kazanmak, sizin tarafınızda daha çok insan olmasına yorumlanır. Sizin hayallerinize inanan insanlar sayesinde önemli başarılara yaklaşabilirsiniz. Uzman olarak sizi gösterebilirler.

Rüyada Milletvekili Adayı Olmak

Pek çok insan tarafından saygı görmek ve başarılı biri olarak gösterilmek anlamına gelir. Sizi destekleyen insanlar sayesinde iş hayatında hızlı bir yükseliş yaşanabilir. Başarı merdivenlerini hızlı bir şekilde tırmanabilirsiniz.

Rüyada Başkan Adayı Olmak

Gerçek hayatta da bir başkanlık adayı iseniz, insanların sizin arkanızda olacağına ve size verilecek destek ile birlikte seçimi kazanmaya yorumlanır. Uzun süredir devam eden mücadele tez zamanda biter ve insanların size güveni artar.

Rüyada Damat Adayı Olmak

İlişkiniz varsa gelecek günlerde ailelerin tanışmasına ve karşı tarafın ailesi tarafından beğenilmek demektir. Sevdiğiniz insanın ailesi size onay verebilir ve evlilik yolunda engel olabilecek şeyler varsa bunlara çözüm bulunur.

Rüyada Gelin Adayı Olmak

Bekar olanlar için evlenerek çok iyi bir aileye gelin olarak gitmek anlamına gelir. Karşı tarafın ailesi sizi çok severek bağrına basabilir. Rüyada eş adayı görmek, gönlü boş olanlar için yeni bir aşka yorumlanır. İlişkide evlilik ufukta görünebilir.

Rüyada Aday Olmak İslami Yorumu

Rüyada aday görmek ihya yorumu, yeni sorumluluklar almak ve yeni görevler atanmasına yorumlanır. Size inanan insanların sayısı artar, rekabetlerden başarı ile çıkılır. Size rakip olan kişileri geçerek kendi alanınızda uzmanlığınızı kanıtlayabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Websitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Salim şahin dedi ki:

  Rüyamda milletvekilliği adayı olmak icin aday adaylığına başvurmaya karar verdim ve ankarayı gördüm

  1. admin dedi ki:

   Önemli bir kariyer adımı atmak ve başarıya ulaşmaya yorumlanır.

 2. Hilal dedi ki:

  Rüyamda okulda bölüm başkanlığı adayı oldum, tüm adaylar okuldakilere karşı konuşmalarını yaptılar ve sıra bana geldi ama sürekli bir şekilde sözüm kesildi. En sonunda da yetkili bir hoca sürenin geçtiğini söyledi ve mikrofonu benden aldırdı. Sonra ben de oturdum. Tanımadığım bir erkek gelerek saçımı okşadı sonra elimi tuttu ve beraber bir yola yürümeye başladık.

DMCA.com Protection Status