Rüyada Adet Görmek

Rüyada adet görmek, özel hayatınızda yaşanan bazı sıkıntılar yüzünden sabrın taşmasına yorumlanır. Sizin sabrınızı sürekli zorlayan birileri olabilir. Mesela aile hayatında bir takım sorunlar olabilir. Konuşamadığınız ve içinizde tuttuğunuz bazı şeyler de sizi rahatsız edebilir. Rüyada adet olduğunu görmek, iç sıkıntıların artmasına ve kederlenmeye yorumlanır. Sizi mutsuz edecek bir takım haberler gelebilir, bunlar ikili ilişkilere yönelik olabilir. Rüyada adet olmak, bazı yorumcular tarafından haksızlığa uğramak anlamına gelir. Sevdikleriniz sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Rüyada adet gören kadın görmek, bir kadının dertlerine ortak olmaya ve bu kadın ile dertleşmeye yorumlanır. Rüyada başkasının adet olması, başka biri ile bire bir görüşerek dertlerinize çözüm bulmak demektir. Bu kişiden fikir almaya ihtiyaç duyulabilir.

Rüyada regl görmek, sizi huzursuz eden bir şeye, belki de dini yönden huzursuzluk yaşamaya, yanlış yola sapmaya yorumlanır. Yapılan seçimler sonrasında size pişmanlık verebilir. Başkaları tarafından eleştiriye maruz kalabilirsiniz. Rüyada ay başı olmak, aynı zamanda sıkıntılara çözüm bulmaya yorumlanır.

Rüyada Adet Kanı Görmek

İç sıkıntı ve kaygılardan tez zamanda kurtulmaya ve boşuna kuruntu yapmış olmaya yorumlanır. Rüyada adet kanaması görmek, bazı yorumcular tarafından şerden uzak durmak demektir. Sizi kışkırtan kişiler olabilir ancak hemen her duyduğunuza kanmayın. Rüyada adet kanının aktığını görmek, bazı duyguları gizleyememek ve dile getirmek demektir. Size haksızlık yapan biri varsa ona bu konuda isyan edilebilir. Rüyada tuvalette adet kanı görmek, üzerinize atılan bir iftiraya yorumlanır. Sizinle ilgili kötü laf yapan biri olabilir ve kulağınıza gelebilir.

Rüyada Adet Gecikmesi

Evli olanlar için evlilik hayatında mutlu bir sürece ve eşinizle çok iyi anlaşmaya, artık daha iyi geçinmeye yorumlanır. Bekar olanlar için de evlilik için kendinizi hazır hissetmeye yorumlanır. Rüyada adet gününün geçtiğini görmek, hayırlıdır ve mutlu bir ailede yaşamaya işarettir. Aile hayatında mutsuzluklar biter.

Rüyada Menopozlu Kadının Adet Görmesi

Mal mülk sahibi olmaya yorumlanır. Daha fazla kazanç sağlayabilir, daha çok gelir elde edebilirsiniz. Pek çok yorumcu tarafından zenginliğe işaret eder. Aynı zamanda gönül zenginliğine de yorumlanır, sıkıntılar biter.

Rüyada Hamileyken Adet Olduğunu Görmek

Yaşantınızdaki olumsuzluklara göğüs germeye yorumlanır. Sizin mutluluğunuzu kıskanan kişiler olabilir, ancak keyfinizi kaçıramazlar. Özellikle de aile huzurunuzu bozmak isteyen kişiler varsa bu emellerine erişemezler.

Rüyada Adet Bezi Görmek

Başkalarından gizli tutulan bir şeyin öğrenilmesine yorumlanır. Başkalarından gizlediğiniz bir şey varsa, bunun ortaya çıkması ile birlikte mahcup olabilirsiniz. Özel hayatınıza dair de gizli bir sır öğrenilebilir.

Rüyada Adet Görmek İslami Yorumu

Rüyada adet görmek ihya yorumu, özel hayatınızda sizi üzen kişilere ve duyulan sözlerin kalbinizi kıracağına yorumlanır. Sizin sessiz kaldığınız bir konuda artık sabrınızı taşıran şeyler olabilir. İyi niyetinizi kullanmak isteyen birileri olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Websitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status