Rüyada Adliye Görmek

Rüyada adliye görmek, devlet dairesinde işi olanlar için bu işlerinde dikkatli olmaları yönünde uyarı anlamı taşır. Aceleci olmamaya ve belge evrak işlerinde daha dikkatli olmanız iyi olacaktır. Yoksa gözden kaçan bir şeyler yüzünden gecikmeler yaşanabilir, bazı sorunlar ile karşılaşılabilir. Rüyada kendini adliyede görmek, mahkeme ve davası olan kişiler için sonucun kendi hayırlarına olacağına, adaletin de yerini bulacağına yorumlanır. Kendinizi doğru şekilde ifade edebilir, hakkınız olan bir şeyi tez zamanda alabilirsiniz. Rüyada adliye içinde olmak, aynı zamanda kasvetli bir ortama girmek ve stres altında kalmaya da işaret eder. Belki ikilemde de kalabilir, adil olmak konusunda zorluk çekebilirsiniz.

Rüyada adliye binası görmek, yaşanan bazı talihsizliklere işaret eder. Bunlar işlerinizi geciktirebilir, beklentileriniz zamanında gerçekleşmeyebilir. Araya fitne fesat karıştırıp işlerinizi bozmaya çalışan kişiler de olabilir. Rüyada adalet sarayı görmek, hakkınıza sahip çıkmanız yönünde uyarı anlamı taşır. Uyanık olmanız gereken bir olay olabilir.

Rüyada Adliye Memuru Görmek

Kazancınıza hile karışmasına ya da kolay yoldan elde edilecek kazancın pek de hayır getirmeyeceğine yorumlanır. Rüyada adliye çalışanı görmek, zor işlerle uğraşmak ve herkese hakkı olanı vermekte güçlük çekmeye yorumlanır. İkilemde kalabilir, bazı insanları üzebilirsiniz. Rüyada adliyede çalıştığını görmek, birine yapılan adaletsizlik yüzünden pişmanlık yaşamaya ve vicdan azabı çekmeye, bu kişinin gönlünü almaya çalışmaya yorumlanır.

Rüyada Adliye Bahçesi Görmek

Kazancın gün geçtikçe artması ve aile içerisinde maddi yönden rahatlama olmasına yorumlanır. Mal mülk alım satımına dair de güzel gelişmeler olabilir. Beklenilen bir toplu para varsa elinize geçer, rahat edilir.

Rüyada Adliye Koridoru Görmek

İç sıkıntısına ve uzun süredir beklenen bir şeyde artık içinizin daralmasına, beklemekten bıkmak anlamına gelir. Bu beklenen şey artık sabrınızı taşırabilir. Bu bir dava sonucu da olabilir. Ya da başka bir yerden beklenen bir haber olabilir.

Rüyada Adliyeye Gitmek

Biri ile yüzleşmek anlamı a gelir. Bu kişi sizin hakkınızı çiğnemeye çalışan biri olabilir. Bu kişi ile alıp veremediğiniz bir şey varsa artık son noktaya gelinir. Sonunda hakkınız olan şeyi zor da olsa elde edebilirsiniz.

Rüyada Adliyeden Kaçmak

Yaşanan sıkıntı ve aksilikler yüzünden bir süre bazı insanlardan uzaklaşmak ve kendi kabuğuna çekilmek anlamına gelir. Kalbinizi kıran bir şeyler olabilir. Bazı insanların adaletsiz olduğunuzu düşünebilirsiniz.

Rüyada Adliye Görmek İslami Yorumu

Rüyada adliye görmek ihya yorumu, mahkeme işi olan kişiler için tez zamanda sonuca varılması, iyi haberler almaya yorumlanır. Yaşanan adaletsizlikleri önlemek için mücadele verebilir, hakkınız olanı zor da olsa alabilirsiniz. Belge işlerinde usulsüzlüklere dikkat edin.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Websitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

  1. cem dedi ki:

    rüyamda bir bilirkisilik için adliye koridorundayım, yanımda bir arkadaşım var.. susuyorum ve kantinden su almak istiyorum ama bu sefer limonlu soda alıyorum … 8.5 TL veriyorum diyorum ki heryerde 3.5 TL olan soda sizde neden pahalı, tartışıyoruz kantinci kadınla böyle Adalet sarayında kanunsuz birşey varsa ben istifa ederim bilirkişilikten diyorum, kadında ederset et diyor… Bende sen na karışıyorsun geri zekalı diyorum… Cikiyorum adliyeden yürürken bikalabalik 7-8 kişi kadının kocası beni arıyor… Arakasinla başımız belaya girmesin diye taksiye binip uzaklasalim diyoruz . Adamlar peşimizden geliyor… Sonra bir taksiye binecez sıra bende değil diyor öne doğru gidiyoruz adam sıradaki taksinin kaputuna oturmuş beni bekliyor… Kalabalık etrafimizi sarmış adam bıçak gibi bişe cikariyo.. neolacaksa olsun deyip gözümü karatiyorum . kavga edeceğimiz sıra adam arkadisi dönünce arkadan boğazından sarılıp yere yatırıyorum bıçak meğer paslı çivi imiş adam dusuruyo yere, bu arada adamın üst kısmı çıplak civiye atak yaparken ben alıyorum arkasından yerdeyken bogrune dayiyorum çiviyi.. kalabalığa dağılın yoksa saplarim diyorum ama saplamak içimden geçmiyor.. millet dağılsın adam korkusun diye… Daha sonra adamı. Arkadaşları dağılıyor ama mahalleli toplanıyor.. sinirli sinirli gelen adamı yere yatırmak elindeki çiviyi almak nekadar kolaymış meğer.. sonra adamı korkutup salmak isiyorum ama zaten adam kolay lokma diye düşünüp saliyorum…

DMCA.com Protection Status