Rüyada Afet Görmek

Rüyada afet görmek, yaşantınızda meydana gelecek olan köklü değişiklikler anlamına gelir. Bu değişim ilk başta sizi üzebilir ya da çaresiz gibi hissedebilirsiniz, ancak bir şey bitimi yeni bir şeye başlamaya fayda sağlar. Mesela işten çıkan biri için daha güzel bir iş olanağı önüne çıkabilir. Ya da ayrılan biri daha mutlu olacağı bir ilişkiye başlayabilir. Olumsuz bir olayın ardından hayırlı bir olay olur. Rüyada doğal afet görmek, sevdikleriniz ile aranızda bazı sorunlara da yorumlanır. Mesela kimin gerçek dostunuz ya da sevdiğiniz olduğunu anlayacağınız bir olay yaşanabilir. Zor gününüzde yanınızda olmayan insanlar olabilir. Rüyada doğa olayları görmek, mağdur olduğunuz bir konuda çözüm bulmak anlamına gelir. İmkansız gibi gelen bir şey başarılabilir, pes edilmediği takdirde istenilen alınır.

Rüyada büyük felaketler görmek, aile hayatında yaşanacak gerilimlere yorumlanır. Sevdiklerinizden ağır eleştirilebilir alabilirsiniz. Bu yüzden kalbiniz kırılabilir. Hak etmediğiniz sözler işitebilirsiniz ve bazı insanları affetmek zor olabilir.

Rüyada Afetten Kurtulmak

Dert ve kederi geride bırakarak kendinize yeni bir yol çizmeye ve yeni başlangıçlar yapmaya yorumlanır. İçinde bulunduğunuz sorunlarınızdan yine tek başınıza kurtulabilirsiniz. Rüyada afetten kaçmak, para kaybından son anda kurtulmak demektir. Sizi dolandırmak isteyen birileri olabilir, usulsüzlük yapmaya çalışabilirler. Rüyada bir felaketten kurtulduğunu görmek, sağlık ve sıhhate yorumlanır. Hasta olan kişiler tez zamanda şifalarına kavuşabilirler.

Rüyada Afet Hortum Görmek

Talihin açık olmasına ve bir anda hayatınızın güzelleşeceğine yorumlanır. Büyük bir sürpriz olabilir. Çok güzel bir işe girebilir ya da güzel bir talip karşınıza çıkabilir. Tez zamanda hayatınızda mutlu olacağınız gelişmeler olur.

Rüyada Sel Görmek

Emeklerin karşılığını almaya ve kazancınızda hızlı bir artış olmasına yorumlanır. Eğer bir yerden beklenen toplu para varsa da bu para elinize geçebilir. Parasal anlamda endişeler ortadan kalkar, borcu olanlar borçlarından kurtulurlar.

Rüyada Deprem Görmek

Maddi yönden endişeye veya zarara yorumlanır. Aile hayatında da bir takım sıkıntılar olabilir, zorlu bir süreç atlatılabilir. Evlilik hayatında ayrılık ya da hayal kırıklıkları yaşanabilir. Şu günlerde sabırlı olmanız size kazandırır.

Rüyada Tsunami Görmek

Aile hayatında anlaşmazlıklara yorumlanır. Özellikle mal mülk ya da miras konularında anlaşmazlıklar olabilir. Sizin hakkınız olan bir şeye sahip çıkmak isteyen biri olabilir. Ya da maddi külfet olan biri yüzünden diğer aile fertleriyle sıkıntı yaşanabilir.

Rüyada Afet Görmek İslami Yorumu

Rüyada afet görmek ihya yorumu, günahlardan dolayı af dilemek ve pişman olmak, yapılan haksızlıklara yorumlanır. Vicdani yönden sizi rahatsız eden bir şeyler varsa bunun için içinizi rahatlatmak isteyebilirsiniz. Hayatınızda köklü değişiklikler olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Websitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Adsizadsiz dedi ki:

  Rüyamda iki arkadaş ile sel felaketinden kurtuluyoruz sonra yemek yiyoruz çay içiyoruz daha sonra daha güzel bir sofrada yemek yiyoruz yürürken bir den toprak kayması oluyor ve oğlum be bir arkadaş ile kurtuluyoruz arkadaşın biri evinde mahsur kalıyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi kayıpların geri gelmesine ve evinizde borçların biteceğine yorumlanır.

 2. İSİmsizkız dedi ki:

  Rüyamda uzun bi apartmanda oturuyoruz her şey normal giderken bi anda haberlerde “ zehirli gaz “ yayılacağı ve bu gazın binaları yerle bir edeceği söyleniyor. Sabah olmasına rağmen hava bi anda kapkara bulutlara bürünüyor biz de apartmanca önlemler alıyoruz ama bu sırada o zehirli gazın gelişinin sesini duyuyoruz böyle korkuyoruz, uzaklardaki binaların parçalandığını yıkıldığını görüyoruz korkarak bize bir şey olmamasını bekliyoruz kapılardaki çöp kovalarının altına özel eşyalarımızı saklıyoruz ki apartman yıkılınca onları bulabilelim , uyandığımda o gaz henüz bize ulaşmamış oluyordu ama o korku çok kötüydü ne anlam çıkarmam gerektiğini söyleyebilirmisiniz?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi sıkıntıların ve zorlukların aşılmasına yorumlanır.

 3. Tuncay dedi ki:

  Yüksek bir yere bulut geliyor gölge yapıyor sonra onun gölgesine ateş saçan birşey geliyor o orada dururken üstüne o gölge çöküyor ve sonra o ateş saçan şey küçük bir köpek haline geliyor ve kaybolup gidiyor bu olayları kalabalık kişiler izliyor bende seyrediyorum bu arada telefona çekiyorum sonra arkadaşlara gösteriyorum herkes şok oluyor şaşkın bir şekilde seyrediyor bu rüya acaba ne anlama gelir..

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi endişe ve borçların kısa sürede çözüleceğine yorumlanır.

 4. Mehmet Lütfi Aydın dedi ki:

  Ruyamda aşırı yağan yağmurdan bir kaç yerin yolun yılıdığını ve bir 2 evle beraber evimin yıkıldığnı gördüm (bu aralar diş hastalığı ı sorunu var)

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bol kazanca yorumlanır.

 5. Sahin dedi ki:

  Selam Turkiyenin bir kentinde deprem olmuş ve insanlar hastanede yaşlı insanlar bunlar koridoda yurur vaziyette bende hastanede yasli bir teyzeden öğreniyorum olanları sonra hastane tuvaletine giriyorum tuvalette 3 çeşit dezenfektan malzemesi var 20 şer kiloluk bidonlarda

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya büyük bir sıkıntıdan, maddi kaygıdan kurtulmaya yorumlanır.

 6. serkan dedi ki:

  rüyada köyümüzde yagmur benzeri felaket görüyorum, herkes afetten kaçarken ben kaçmayı tercih etmiyorum ve afetten zarar görmeden kurtuluyorum, devlet afet sonrası insanları iki dagın arasında topluyor, maddi yardımın ulaşmasını bekliyoruz, bölgemize yakın olan bir köyün komple yok oldugunu ve vefat edenler oldugunu haber alıyoruz

 7. Selin dedi ki:

  Rüyamda küçük bir hortum camdan içeriye giriyordu sanki canlı gibiydi elimi ona doğru uzattım elimi içine aldı sonra çekilip gitti elim kızarıktı.

DMCA.com Protection Status