Rüyada Affedilmek

Rüyada af edilmek, haksızlık yapıldıysa bundan dolayı pişmanlık duymak ve özür dilemek anlamına gelir. Kalbini kırdığınız biri varsa bir vesile ile ondan af dileyebilirsiniz. Bu kişi sizden özür bekliyor olabilir ve yeniden bu vesile ile barışabilirsiniz. Ayrılık yaşadığınız biri de sizinle yeniden görüşebilir ve aradaki kırgınlıklar ortadan kalkar. Rüyada affedildiğini görmek, aynı zamanda günahlarından dolayı kişinin tövbe etmesi anlamına gelir. Vicdani yönden sizi rahatsız eden bir konuda varsa harekete geçmeniz gerekebilir, birinden gidip özür dileyebilirsiniz. Bu kişi ile yeniden aranızı düzeltmek için sizin bir adım atmanız ve hatanızı telafi etmeniz olumlu sonuçlanabilir. Rüyada birisi tarafından affedilmek, küs olduğunuz biriye o kişi ile barışmak anlamına gelir. Bu kişi ile aranızdaki sorunlar geçmişte kalır. Birbirinize karşı öfkeniz geçebilir ve artık uzlaşma sağlanabilir.

Rüyada affedilmemek, konuşmadığınız biri ile barışmak konusunda kararsız kalmak anlamına gelir. Bu kişiden özür dileyip dilememek konusunda kararsız olabilirsiniz. Henüz karşılıklı öfke geçmemiş olabilir, zamana bırakmanız daha hayırlı olabilir.

Rüyada Allah Tarafından Affedilmek

Günahlardan dolayı af dilemek ve manevi yönden sizi huzur verecek bir şeyler yapmak anlamına gelir. Hayır işleyebilir ya da yapılan başka bir iyilik ile hatalarınızı telafi edebilirsiniz. İç huzurunuzu artıran bir şey de yapabilirsiniz.

Rüyada Affedilmek İslami Yorumu

Rüyada affedilmek görmek ihya yorumu, hatalarınızı telafi edebileceğinize ve sevdiklerinizin gönlünü kazanacağınıza, insanların gözünde değerinizin artacağına yorumlanır. Yapılan haksızlıklar biter, kırılan kalpler onarılır. Küs olduğunuz biri ile yeniden bir araya gelmeniz söz konusu olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Websitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status