Rüyada Affetmek

Rüyada af etmek, hayırlı bir rüya olmakla birlikte özel hayatınızda huzur ve sükuneti temsil eder. Bir zamanlar aranızın pek de iyi olmadığı biri ile şimdi daha samimi olabilirsiniz. Özellikle size haksızlık yapan biri varsa şimdi özür dileyebilir ve bu kişi ile yeni bir başlangıç yapılabilir. Özel hayatınızda yaşanan sorunları geçmişte bıraktığınız takdirde ilişkinizi kurtarabilirsiniz. Rüyada affedildiğini görmek, aynı zamanda üzdüğünüz biri varsa bu kişinin size karşı yumuşaması ve artık öfke duymaması demektir. İki taraf da birbirinden bir adım atmasını bekliyor olabilir. Rüyada birini affetmek, içinize dert olan bir konuda gönül rahatlığına erişmek demektir. Görüşemediğiniz biri varsa bu kişi ile yakında aranızdaki buzlar eriyebilir. Rüyada Allahım beni affet demek, günahlarından dolayı tövbe etmeye ve yapılan yanlışın farkına varmaya yorumlanır. Birine karşı yapılan bir haksızlık varsa bunu telafi etmeniz vicdani yönden sizi rahatlatır.

Rüyada affetmemek, ağır eleştiriye maruz kalmak ve üzülmek anlamına gelir. Kalbinizi kıran sözler işitebilirsiniz, sizin ile ilgili de pek iyi şeyler düşünmeyen biri olabilir. Bu durum sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Kızgın olduğunuz biri varsa daha da hatasını tekrar edebilir.

Rüyada Sevgiliyi Affetmek

İlişkinizde sizi üzen bir konuda sevgilinizin hatasını fark ederek telafi etmesine yorumlanır. Sevgilinizin size karşı kırıcı olması sonrasında bu hatasını affettirebilir. Özellikle de güven sorunları yaşayanlar için bu geride kalır. Rüyada sevgilimin beni affetmesi, daha çok güvenmek ve değer görmek anlamına gelir.

Rüyada Eski Sevgiliyi Affetmek

Aşk hayatında mutlu olmaya ve üzüntülerden kurtulmaya, artık önünüze bakmaya yorumlanır. Geçmişi düşünmek yerine artık geleceğe dair umutlarınız çoğalır. Kendinize karşı öz güveniniz de artabilir ve üzüntüler biter.

Rüyada Eski Eşi Affetmek

Boşanmış olduğunuz eşiniz ile aranızdaki sorunları düşünmeyi bırakmaya ve hayatınızın düzene girmesine yorumlanır. Bundan sonra şans sizden yana olur, karşınıza güzel imkanlar çıkabilir ve hayal kırıklıkları biter.

Rüyada Hırsızı Affetmek

Azimli olmak ve hırsın artmasına, maddi anlamda da hakkınız olana sahip çıkmak anlamına gelir. Eğer hakkınızı çiğnemeye çalışan kişiler varsa bu kişilere karşı mücadele etmeniz gerekebilir. Ancak parasal anlamda sorunlar biter.

Rüyada Küs Olduğunu Birini Affetmek

Bu kişi ile barışmak istemeye yorumlanır. Eğer öfkeli olduğunuz ve henüz affetmediğiniz biri ise artık kalbiniz yumuşamaya başlar. Barışmak için elinize bir fırsat geçebilir, belki de bu kişi gelip sizden özür dileyebilir.

Rüyada Affetmek İslami Yorumu

Rüyada affetmek görmek ihya yorumu, dert ve kederden kurtulmak, huzurun artmasına ve sevdiklerinizle barış içerisinde yaşamaya yorumlanır. Öfkeli olduğunuz kişileri affederek büyüklük edebilirsiniz. Biten bir ilişki yeniden başlayabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Websitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

  1. Aygün KAHRAMAN dedi ki:

    Rüyam şu şekilde. Kız arkadaşım beni 6 ay kadar önce aldatmıştı. Ben onu rüyamda affetmiş olarak gördüm ve ona şunu sordum affederken bu birliktiği neden yaptın niye beni aldattın dedim. O da bi anlık sinir ile oldu bir daha yapmayacağım dedi ve affettim ben onu sonra beraber yolda yürümeye başladık

    1. admin dedi ki:

      Bu rüya sizi üzen birinin pişman olup özür dilemesine yorumlanır.

DMCA.com Protection Status