Rüyada Ağa Görmek

Rüyada ağa görmek, aile hayatında anlaşmaya varmak ve saadete yorumlanır. Eğer geçinemediğiniz kimseler varsa bu kişilerle bundan sonra aranızdaki maddi ya da manevi sorunlar çözülür. Haklı olan ortaya çıkar. Aynı zamanda küs olan kişiler için de bu küslüğün bitmesine ve affetmeye yorumlanır. Rüyada köy ağası görmek, çalışan kişiler için iş hayatında önemli bir fırsat elde etmeye yorumlanır. Bu fırsatı değerlendirmek size kalır, ancak sonucu hayırlı olur. Belki iş sebebi ile fedakarlık yapılması gerekebilir. Rüyada aşiret ağası görmek, akrabalar arasında aç gözlü bir insana yorumlanır. Mal mülk konularında hırslı ve aç gözlü biri ile aranızda anlaşmazlık olabilir. Borç alıp verme konusunda da iki kere düşünmenizde fayda var.

Rüyada zengin ağa görmek, varlıklı biri ile dünya evine girmek anlamına gelir. Bekar olanlar için evlenecekleri kişinin çok zengin biri olacağına, pek çok gayrimenkulü olacağına yorumlanır. Evli olanlar için de eşlerinin geliri artabilir, parasal yönden sevinç yaşanır.

Rüyada Hanımağa Görmek

Rüyada hanım ağa görmek, aile içerisinde otoriter bir kadına ve bu kadın sayesinde ev içinde ekonominin düzelmesine yorumlanır. Anneniz de size yardımcı olabilir ve maddi yönden destek çıkabilir. Onun sayesinde bazı zorlukları aşabilirsiniz, sözünü dinlemeniz gerekebilir.

Rüyada Ağa Görmek İslami Yorumu

Rüyada ağa görmek ihya yorumu, devlet dairesinde çalışan ve memur olanlar için iş hayatında başarıya, atanma isteyenlerin atanacağına yorumlanır. Çalışma hayatında güzel haberler gelebilir, hakkınız olan kazanca tez zamanda ulaşabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Websitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status