Rüyada Ağaçkakan Görmek

Rüyada ağaçkakan görmek, sizi kıskanan ve çekemeyen insanların emellerine ulaşamamasına yorumlanır. Uzun süredir canınızı sıkan kişiler varsa, bu kişiler sizden uzaklaşır ve kendi yolarına giderler. Sözleri ile sizi inciten sürekli kalbinizi kıran birileri varsa da artık uslanırlar. Ev hayatında geçimsizlik biter. Eşinizin size karşı davranışlarında da değişim olabilir ve değerinizi anlar. Özellikle de maddi yönden sürekli sizi yıldırmaya çalışan kişiler varsa, artık kendi düzenlerini kurarak size maddi külfet olmayı bırakabilirler. Üzerinizdeki bu sorumluluk ortadan kalkar.

Rüyada ağaçkakan kuşu görmek, bazı yorumculara göre geçimsiz olan bir insana ve bu kişiden işitilen laflar yüzünden moral bozukluğuna yorumlanır. Size ya da ailenize dair söylediği bazı şeyler huzur kaçırabilir, fitnelik peşinde olabilir. Eğer sizin saadetinizi kıskanan biri varsa, bu kişiden gelen laflara pek de dikkat etmemenizde fayda var. Yoksa boşuna keyfinizi kaçırabilirsiniz.

Rüyada Ağaçkakan Yakalamak

Büyük bir kısmete yorumlanır ve gelecek günlerde mutlu olacağınız bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Bir süredir yalnız olan kişiler için hayatlarında mutlu bir sürece gireceklerine yorumlanır. Size engel olan ya da baskı yapan kişilerin hayatınızdaki etkisi azalabilir. Kendi özle hayatınıza dair güzel gelişmeler olabilir ve özgürce kararlar verebilirsiniz.

Rüyada Ağaçkakan Görmek İslami Yorumu

Rüyada ağaçkakan görmek ihya yorumu, etrafınızdaki kişilerin her sözüne dikkat etmemeniz yönünde uyarı anlamı taşır. Takıntılı birileri olabilir ve size psikolojik baskı yapmaya çalışabilirler. Ancak gönlünüze göre biri karşınıza çıkabilir ve bu aşka kimse engel olmaz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Websitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

  1. Meryem dedi ki:

    Selam, ben rüyamda bir ağaçkakan gördüm. Evimde çox küçükdü nerdeyse parmak kadar ama canlıydı. duvarı vuruyordu amma daha sonra uçup gitti. Rengarengdi galiba.

DMCA.com Protection Status