Rüyada Ağız Sulanması

Rüyada ağız sulanması, adil bir insan olduğunuza yorumlanır. Sizin bu yönünüz bazı insanlara örnek olabilir. Haksızlıkla mücadele edenler için sonunda hakkı olan şeyi elde edeceklerine yorumlanır. Sizinle uğraşan ve hakkınız olana el koyan kişiler artık geri çekilirler. Sonunda yüzünüz güler ve adalet yerini bulur. Rüyada ağızdan sıvı gelmesi, bir süredir söylenen sözlerden dolayı içten içe üzülmek anlamına gelir. Size karşı söylenen sözler yüzünden kalbiniz kırılabilir, hak etmediğiniz sözler işitebilirsiniz. Sevdiğiniz birinden zamanında gelen sözler de hala üzüntüye yol açabilir.

Rüyada ağızdan su püskürtme, artık sabrınızı taşıran bir olay yaşamak anlamına gelir. Özel hayatınızda para yüzünden tartışmalar yaşanabilir. Bir türlü anlaşmaya varamadığınız biri olabilir ve artık dayanacak gücünüz kalmayabilir. Sizinle uğraşan kişiler yüzünden zor günler geçirebilirsiniz. Eğer aile içerisinde miras kavgası varsa daha da karmaşık hale gelebilir.

Rüyada Ağzı Suyla Çalkalamak

Söylediğiniz sözlerden dolayı pişman olup bundan af dilemek anlamına gelir. Birinin kalbini kırdıysanız bu kişiden özür dilemeniz gerekebilir. Aranızın iyi olmadığı biri varsa sizden  bir adım atmanızı bekleyebilir. Kısacası bir şeyleri geçmişte bırakarak bir insan ile yeni bir sayfa açmanız hem sizin hem de onun açısından çok faydalı olur.

Rüyada Ağız Sulanması İslami Yorumu

Rüyada ağız sulanması görmek ihya yorumu, hak yememek ve doğru yoldan şaşmamak anlamına gelir. Siz doğru yolda olduğunuz sürece dostlarınız artar. Gelecek günlerde sosyal çevrenizde övgü ve iltifat duyabilirsiniz. Sevdikleriniz sizi örnek alabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Websitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

  1. Seda dedi ki:

    Merhaba Ben ruyamda lavaboda agizimi calkaliyordum ve iki kere tukurdum kan cikti. Ruyam hayir mi ? Tesekkurler

DMCA.com Protection Status