Rüyada Ağrı Görmek

Rüyada ağrı görmek, sizi üzen ve perişan eden bir şeyin son bulmasına yorumlanır. Edilen dualar kabul olur ve sonunda kendinizi hem fiziksel hem de psikolojik olarak daha zinde ve pozitif hissedebilirsiniz. Yapılan hatalardan dolayı af dilenebilir, günahlarınızdan tövbe edebilirsiniz. Geç de olsa farkına varılan bir yanlıştan dönülebilir. Rüyada ağrı çektiğini görmek, içinize dert olan bir şey varsa buna çare bulmaya yorumlanır. Siz ne yapsanız da düzelmeyen sorunlar zamanla çözülür, evinizde huzur ve refah artar. Aşk acısı çekenler de bundan kurtulurlar. Rüyada ağrıdan ağlamak, dert ve tasadan kurtulmak, artık kafaya pek bir şey takmamak olarak yorumlanır. Çünkü sizi üzüp ağlatan kötü bir olay sonunda tatlıya bağlanabilir.

Rüyada ağrı kesici görmek, bir dostunuzun size dert ortağı olacağına yorumlanır. Bu kişi ile ilerleyen günlerde dertleşerek sıkıntılarınızı paylaşabilirsiniz. İç sıkıntılarınızdan kurtulabilirsiniz. Rüyada ağrı kesici vermek, birine dert ortağı olup o kişinin dertlerini dinlemek ve çözüm bulmaya yorumlanır.

Rüyada Karın Ağrısı Çekmek

Sabrınızı sınayan birine yorumlanır. Bu kişi ile sürekli fikirleriniz ters düşüyor olabilir ve yine sizi çok sinirlendirebilir. Rüyada mide ağrısı görmek, benzer bir yoruma sahiptir. İş hayatında patronlarınızla da aranızda sorunlar artabilir. Rüyada kasık ağrısı görmek, çok çalışıp çabalamak ve özel hayatın geri planda kalmasına yorumlanır. Kendinize zaman ayırmakta zorlanabilirsiniz.

Rüyada Diş Ağrısı Çekmek

Sevdikleriniz ile ayrı kalmak ve onları özlemek, konuşup dertleşecek bir insana ihtiyaç duymak anlamına gelir. İş ya da eğitim gibi çeşitli sebepler ile yer değişikliği yaparak sevdikleriniz ile aranıza mesafe koymanız gerekebilir.

Rüyada Bacak Ağrısı Çekmek

Gelirinizde hızlı bir artış olmasına müjde verir. İş hayatında daha çok kazançlı işler yapılabilir, müşteriler çoğalır. Kazanılan paranın bereketi artar. Bir yerden beklenen toplu para varsa da bu para tez zamanda elinize geçer.

Rüyada Kol Ağrısı Çekmek

Özel hayatınızda ayrılık ya da kısa süreli küslükler olmasına, sevdiğiniz insan ile aranızda yaşanan problemlerin artmasına yorumlanır. Güven sorunları olabilir ya da o kişiden beklediğiniz ilgi gelmeyebilir.

Rüyada Adet Ağrısı Çekmek

Bir süredir içinize attığınız dertlerinizi dışa vurmak, birine hatalarını söylemek ve çok öfkelenmek anlamına gelir. Size karşı hatası olan biri varsa bu kişi ile yüzleşebilir, onun size yaptıklarını yüzüne söylemek zorunda kalabilirsiniz. Bir anlık öfke ile her şey dile getirilebilir.

Rüyada Kalp Ağrısı Çekmek

Sevdikleriniz ile aranızı açmaya çalışan birileri olabilir. Kırgınlık yaşanabilir ve yanlış anlaşılabilirsiniz. Sevdikleriniz ile şu günlerde iletişime dikkat edin. Yoksa bir anlık öfke ile kalpler kırılabilir, sonradan söylediklerinize pişman olabilir, ayrılık acısı çekebilirsiniz.

Rüyada Ağrı Görmek İslami Yorumu

Rüyada ağrı görmek ihya yorumu, sağlık ve sıhhatin yerinde olmasına, ancak manevi yönden rahatsız olmaya yorumlanır. Sizi rahatsız eden ve endişelendiren bir şey varsa çaresi bulunur. Üzerinizdeki baskı ve stresten kurtulabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Websitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR
  1. Berceste dedi ki:

    Birisi zorla alt dişlerime bakmaya çalıştı ve baktı da. Ama anlam veremedim. Herhangi bir cevapta vermedi. Sadece “şu alttaki dişlerine bakayım acaba nasıl?”. Kendi alt dişlerimi tartarlı ve sarı gördüm. Ama ona rağmen kötü ya da iyi birşey söylemedi. Sonra da uyandım. Kimin baktığını hatırlamıyorum.

DMCA.com Protection Status