Rüyada Ahize Görmek

Rüyada ahize görmek, hayatınızda olmayan birinden gelecek olan habere çok şaşırmak anlamına gelir. Örneğin eski sevgiliniz sizinle iletişime geçebilir ya da size haber göndererek bir anda hayatınıza girmek isteyebilir. Ya da eski bir dost olabilir. Tabi küs olduğunuz ve yıllardır görüşmediğiniz bir insan da sizinle yeniden dost olmaya çaba gösterebilir. Bu kişi aklınızı karıştırabilir, kader bir anda sizi bir araya getirebilir. Rüyada telefon ahizesi görmek, gelen bir telefon ile birlikte çok mutlu olmaya ve eski bir dostla özlem gidermeye yorumlanır. Çok özlediğiniz bir insandan da haber alabilirsiniz. Bu kişi ile tekrar haberleşmeye başlayabilirsiniz.

Rüyada ahizeli telefon görmek, bir yere başvuru yapan kişiler için gelecek telefonla birlikte şaşırmak ve sevincini herkesle paylaşmak olarak yorumlanır. Mesela iş kabulü için bir telefon olabilir. Bu mutluluğu aileniz ile paylaşabilirsiniz. Rüyada ahizeli telefonla konuşmak, sevdikleriniz ile güzle bir şey planlamak demektir. Bu bir davet planı olabilir. Sevdikleriniz ile sözleşerek bir araya gelebilir, bir kutlama da yapabilirsiniz.

Rüyada Ahize Görmek İslami Yorumu

Rüyada ahize görmek ihya yorumu, sevdiklerinizden haber almak ve onlarla daha sık görüşmeye başlamak anlamına gelir. Uzun süredir devam eden hasretler son bulur. Artık sevdiklerinizle daha samimi olabilirsiniz. Eğer özlediğiniz biri varsa da bu kişi size geri dönebilir, ayrılıklar tez zamanda biter.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Websitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status