Rüyada Ahşap Görmek

Rüyada ahşap görmek, tecrübelerinizin gelecek günlerde size şans getireceğine ve karşınıza çıkacağına yorumlanır. Zamanında edinmiş olduğunuz tecrübeler ile birlikte gelecek günlerde çok başarılı işler yapabilir, doğru tercihlerde bulunabilirsiniz. Sizi örnek alan kişiler olabilir ve fikirlerinizden faydalanmak isteyebilirler. Rüya sahibi bazı konularda olgunlaşır ve geleceğe yönelik daha sağlam adımlar atarlar. İnsanların size karşı güvenini arttıracak bir takım olaylar olabilir ve takdir kazanabilirsiniz.

Rüyada ahşap eşya görmek, kaybettiğiniz bir eşyanız varsa bunu bulacağınıza yorumlanır. İlerleyen zamanda sizin için değerli olan ve bulamadığınız bir şeyi sonunda bulabilirsiniz. Evinize değerli bir eşya da girebilir. Rüyada ahşap süs eşyası görmek, birinden alacağınız hediyenin manevi değerinin çok yüksek olacağına yorumlanır. Bu hediye sizin için farklı bir anlam taşıyabilir.

Rüyada Ahşap Ev Görmek

Ev hayatındaki sıkıntılar sizin emek ve çabalarınız ile biter. Size kırgın olan biri varsa gönlünü alırsınız. Rüyada 2 katlı ahşap ev görmek, evinizin huzurunu kaçıran bir insana yorumlanır ve bu kişi gelip sizi dolduruşa getirebilir ya da maddi külfet olabilir. Rüyada ahşap köy evi görmek, aile büyüklerini ziyarete gitmek ve yolunuzu gözleyen biri varsa bu kişi ile görüşmeye yorumlanır. Rüyada ahşap merdivenli ev görmek, yeni bir işe girmek ve evinize giren paranın artmasına, ev hayatında rahat geçim sağlanmasına yorumlanır.

Rüyada Ahşap Konak Görmek

Ortak iş yapanların kazançlarında artış olmasına yorumlanır. Çalışan kişiler de zam alabilirler, gelirinizde yükseliş olabilir. Aynı zamanda miras ile ilgili konular da sonuca ulaşır ve mal mülk satışından kar elde edilebilir.

Rüyada Ahşap Kapı Görmek

Bir süredir evinize gelmeyen biri varsa bu kişi yakında evinize misafir olarak gelebilir. Size küs olan aileden biri de evinize girebilir. Özellikle hayırlı bir iş için evinizde akrabalarınız toplanabilir, küsler bahaneyle barışırlar.

Rüyada Ahşap Mobilya Görmek

Ev içerisinde eksiklerin giderilmesine ve evinizde yeni eşyalar almak evinizi güzelleştirmek anlamına gelir. Ev hayatında konforunuz artar. Bekar olan kişiler için de çeyiz alışverişine çıkılacağının habercisidir.

Rüyada Ahşap Görmek İslami Yorumu

Rüyada ahşap görmek ihya yorumu, bekar olan kişiler için kendileri ile uyumlu ve olgun biri ile evleneceklerine yorumlanır. Kendiniz gibi biri ile tanışabilir, uyum içerisinde bir hayat sürebilirsiniz. Aynı zamanda vereceğiniz kararlar sizi pişman etmez, insanlar görüşlerinize saygı gösterirler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Websitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

  1. Banu dedi ki:

    Merhaba. Akşam karanlığında açıklıkta tek başına duran eski, ahşap bir ev görüyorum. Erkek arkadaşım ile içindeyiz ama misafir gibiyiz, geçici olarak orada bulunuyoruz. İçeride yaşayan başkaları var. Evin bir tadilat ihtiyacı var. Erkek arkadaşım, ben ve evde yaşayan kişilerden biri dışarı çıkıyoruz. Erkek arkadaşım yardımcı olmak için evi kendi etrafında 180 derece döndürüyor. Ancak bunu yaptığında evin giriş-çıkışını da farkında olmadan kapatmış oluyor. Evde yaşayan diğer kişilerden bu durumu saklıyoruz 3 ümüz de. Sonrasında aynı kişi bize rehberlik etmeye devam ediyor. Açık alanda yürümeye başlıyoruz, ıslak ama çamur olmayan toprak bir yoldan yürüyoruz. İki tarafında gaz beton bloklar içine toprak konularak dikilmiş kırmızı çobanpüskülü çiçekleri ile sınırlanan bir yol. Sonrasında tekrar evin içerisindeyiz. Ancak bu sefer çıkacağımız son kapı. Sol tarafta resepsiyon görevlileri gibi çalışan kişiler var. Bunlardan biri ilkokuldan tanıştığım ve hala görüştüğüm bir arkadaşım (İlknur). Onunla selamlaşıp çıkıyoruz evden. bunların hepsi aynı zaman zarfında, akşam-gece karanlığında oluyor. Yorumunuzu rica ediyorum.

    1. admin dedi ki:

      Bu rüya eskiden hayal olan şeylere kavuşmaya ve borçlarınızdan kurtulmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status