Rüyada Aids Görmek

Rüyada aids görmek, önemli kararlar alacak noktaya gelmek ve sizi buna sürükleyen bir şeye yorumlanır. Sizi sinirlendiren ya da baskı yapan kişiler olabilir. Üzerinizdeki çok fazla eleştiri hissedebilirsiniz. Eğer sizi sevmeyen kişiler varsa bu kişilere karşı da zafer elde edilir. İş hayatında rakiplerinize karşı daha başarılı olabilirsiniz. Rüyada aids hastası olduğunu öğrenmek, özel hayatınızda yeni bir döneme girmek ve artık mutlu olmaya yorumlanır. Size gerçekten değer veren biri hayatınıza girebilir. Ayrılmak isteyenler ilişkilerini sonlandırır. Hayrınıza olacak kararlar alabilirsiniz.

Rüyada birinin aids olduğunu görmek, başarılı olmanızda birinin size yardımcı olacağına yorumlanır Bu kişi size çok önemli bir konuda yardımcı olabilir. İşsiz olanlar için biri işe girmenize vesile olabilir. Rüyada başkasının aids olduğunu görmek, sizi üzmeye çalışan kişiler varsa emellerine ulaşamamasına, gerçekten sevip değer veren kişiler hayatınızda olur.

Rüyada Sevgilinin Aids Olması

Sevgiliniz ile aranızda problemler varsa bunların aşılmasında çok çaba göstermeye ve onu anlayışsız bulmaya yorumlanır. Sevgiliniz sizin sabrınızı taşırabilir. Sizi önemsemediğini düşünebilirsiniz ya da ilgisizlikten yakınabilirsiniz. İlişkilerde zorlu bir süreçte ciddi bir karar verilmesi gerekebilir. Ayrılma noktasına gelebilirsiniz. Ancak sonunda yüzünüz güler, ne karar alırsanız sonrasında pişmanlık yaşanmaz.

Rüyada Aids Görmek İslami Yorumu

Rüyada aids görmek ihya yorumu, psikolojik yönden rahatlamak ve kendini daha iyi hissetmek, sizi üzen insanların hayatınızdan çıkmasına yorumlanır. Artık sürekli problem çıkaran ve size zararı dokunan kişiler kendi yoluna gider. Sonunda üzerinizdeki külfetten kurtulabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Websitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Seçkin dedi ki:

  Rüyada aids test sonucu aliyorum elime ve aids oldugumu ögreniyorum bu neye yorumlanır

  1. admin dedi ki:

   Bazı endişelerin bitmesine yorumlanır.

   1. seckin dedi ki:

    Yani iyi olarak mı kötü olarak mı

 2. Emrah dedi ki:

  Rüyada doktor penise birşey sokup 1 saat sonra çıkarın eğer ki ondan kan akarsa aidssiniz diyor. Ve o çıkan şeyden kan akiyor.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hastalıktan kurtulmaya yorumlanır.

   1. Ali kaffar dedi ki:

    Rüyada kan tahlili veriyorum hiv olduğumu görüyorum bunun manası nedir sizce ?

 3. Merve dedi ki:

  Merhaba ben ruya gordum ve cok etkilendim ruyami yorumlarmisinz Ruyamda esim olacak olan adami gordum ve bna 35 yasina kadar sana dokunabilirim ama sen 35 olduktan sonra sana dokunamicam cnku aids olacaksin dedi ben bekarim ve evlenmeye korkuyorum anlami nedir acaba

DMCA.com Protection Status