Rüyada Akaryakıt İstasyonu Görmek

Rüyada akaryakıt istasyonu görmek, verilen emekler boşa gitmez ve iş hayatında yeni anlaşmalar yapılır. İş seyahatine çıkılabilir, kendinizi geliştirmek için de başka bir yerde eğitim olanağı elde edebilirsiniz. Çalışan ya da eğitim hayatı devam eden kişiler için hayırlı bir rüyadır. Geleceğe yönelik yapılan yatırımlar ileride karşınıza çıkar, lüks ve rahat içerisinde yaşanır. Rüyada petrol istasyonu görmek, aynı zamanda makam mevki sahibi olmak ve sözü geçer biri haline gelmek anlamına da gelir. Ekonomik anlamda güçlenebilir, herkesin sözünü önemsediği biri olabilirsiniz. Rüyada benzin istasyonu görmek, bekarsanız da çok zengin biri ile evlenmek ve evlilik hayatında rahat geçime yorumlanır. Evlilik hayatında para derdi olmaz.

Rüyada akaryakıt istasyonuna gitmek, arkadaş ortamında herkesin imreneceği bir başarıya sahip olmak anlamına gelir. Aynı meslekten olduğunuz insanlar arasında rütbeniz yükselebilir. Daha büyük bir iş teklifi gelebilir. Daha fazla iş alabilir, daha çok müşteriye ulaşabilirsiniz. Kendi işini büyütmek isteyen kişiler için de çok hayırlı bir rüyadır. İşiniz gün geçtikçe büyür, işten gelen para ve talep artar.

Rüyada Akaryakıt İstasyonu Görmek İslami Yorumu

Rüyada akaryakıt istasyonu görmek ihya yorumu, sosyal statü artar ve sosyal çevrenizde değişiklik olabilir. Pek çok insanın özeneceği olanaklar elde edilebilir. Eğer bir süredir borç ödüyorsanız, borçlarınız biter. Elinize geçen para ile isteklerinizi teker teker hayata geçirme imkanı elde edebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Websitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Hüseyin dedi ki:

  Rüyamda Abdullah öcalanı görmek ne demek rüyayı yorumlarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler..

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir yere yapılan bir başvurunun onaylanmasına yorumlanır.

  2. Hüseyin dedi ki:

   Rüyamda gece gökyüzü gibi ortam var odanın içinde eski Sevgilim 2 metre uzağimda sırtı dönük üstünde siyah gecelik var biraz masum yüzü vardı benim yanımdada yatak vardı Rüyamı yorumlarmısınız şimdiden teşekkürler kolay gelsin.

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya hayal edilen bir şeye kavuşmak ve sevince yorumlanır.

 2. Hüseyin dedi ki:

  Bir rüya gördüm yorumlarsanız çok sevinirim hakkı abi varmış ve kızıda yıldız tilbeymiş hakkı abinin kızı kayıpmış hakkı abi Müge anlı gibi bi programa çıkıyormu bende televizyondan seyrediyorum onları ağlıyor sızlıyormuş en sonunda kızına kavuşuyormuş kavuştuktan sonra biraz nispet yapar gibi hali vardı hakkı abinin yıldız tilbe ünlü biriya elime geçtin sonunda gibi hali vardı hakkı abinin ve anne babamı görüyorum rüyamda bu yaşanan olay hakkında anne ve babama diyorumki ben bu olayın böyle olacağını biliyordum yani tahminde bulunuyorum anne ve babam şaşırıyodu bende şaşırıyorum biraz tahmin ettim diye sonra hakkı abilerin mahallesine gidiyorum oturdukları binaya bakıyorum enkaz olmuş içimden diyorum burda bir aralar yıldız tilbe yaşadı burda hayatı geçti diyorum şimdi diyorum ünlü biri nerden nereye diyorum.rüyamın manasını merak ettim doğrusu yorumlarsanız sevinirim hocam kolay gelsin.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinden iyilik görmeye ve iş hayatında da yeni fırsatlara yorumlanır.

 3. Hüseyin dedi ki:

  Rüyamda plajda eski sevgilimi görüyorum plaja çadır kurmuş kefal balığı tutuyodu bir sürü balık tutmuştu sonra ben yanına gidiyorum selamlaşıyoduk sonra o beni kapı aralığından. Yatakta uzanırken görüyodu.kendimi arkadaşımın evinde görüyorum dışarda polisten kaçan insanlar vardı bunlar içki çalmışlar sonra arkadaşımla ben 1 tane viski şişesini yarı yarıya içiyoduk Arkadaşımın evinde dolaşırken onu ve annesini büyük abdest yaparken görüyorum sonra bir tuvelette kendimi büyük abdest temizlerken görüyorum.rüyamı yorumlarsınız çok sevinirim şimdiden çok teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iş hayatında yeni biri ile tanışmak ve borçların bitmesine yorumlanır.

 4. Hüseyin dedi ki:

  Rüyamda ünlülerle halı saha maçı yapıyoduk maç oynarken ünlülerle ara sora tartışıyodukk onlar beni ve bir kaç kişi küçük görüyodu ünlüler kibir yapıyodu biraz ben sahayı terk edip sahadan dışarı çıkıyodum ve sahanın dışında madde bağımlısı 2 genç çocuk görüyorum onların yanını gidip çocuklarla muhabbet ediyorum onlarla yol gösteriyorum ünlülerde yanıma geliyorlar onları yanımdan kovalıyorum.Rüyamı yorumlarmısıız şimdiden çok teşekkürler kolay gelsin.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iş görüşmesi varsa iyi geçmesine, başvurulardan iyi haber gelmesine yorumlanır.

 5. Hüseyin dedi ki:

  Rüyamda bir çadırın içindeyiz yarışma var jüri üyeleri var hepsi ünlü çocuklar yarışıyor biri benim yeğenim yarışmada tavanın içinden patates kızartmasının ağzına alıyo ekmek ısırıyor yeğenim pencereden dışarı tükürüyor bende yeğenime destek veriyorum hadi yaparsın gibisinden yeğenimin yanında ablamı gördüm sonra çadır rüzgardan yıkılıyordu Yorumsalarsanız çok teşekkürler kolay gelsin

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya özlediğiniz görmek istediğiniz biri ile barışmak ve elinize fazladan para geçmesine yorumlanır.

 6. Hüseyin dedi ki:

  Rüyamda eski oturduğumuz mahalledeyim babam bir kadınla annemi aldatıyor bir ara sokak var mahallede çukur kazmışlar ara sokağa mahallenin başında babamın annemi aldattığı kadın var bende kazılan çukurları geçmeye çalışıyorum mahallelin aşılısına doğru iniyorum ablamı görüyorum bide motosiklet görüyorum sonra az illerde eski komşuların kapılarının önünde arkadaşımı bide annesini görüyorum kapılarının önünde yorumlarsanız çok sevinirim teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni insanlar tanımaya ve iş hayatında fırsatlara yorumlanır.

 7. Hüseyin dedi ki:

  Rüyamda gerçek hayatta tanıdığım bir kadın var onunla görüyorum kendimi kadın evli ve maddi durumlarıda iyi kadınla takılıyorum rüyamda kadınla sevgili oluruyoruz sonra o kadının evinin bahçesine gidiyoruz sonra bir süre oturduktan sonra kadın kafasını göğüsümde yaslıyo bende kadının yanaklarını okşuyorum orda aşk duyguları yoğunlaşıyor bahçede kadının kocasıda var o başka bir işle uğraşıyor bizi görüyor o durumdan rahatsız olmuyordu sonra kadın ölmüş küçük kızının videosunu seyrettiriyordu bize yanımdada çocukluk arkadaşımda var bu arada ben videoyu seyrediyorum en sonunda kadın bizi uğurlar gibi oluyor orda uyundam zaten .rüyamı yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi olarak rahatlamak ve bir kadından iş konusunda yardım almaya yorumlanır.

 8. Esra dedi ki:

  Rüyamda arkadaşlarımla bir araçta benzin istasyonuna girdik hemen karşımızda da bir araç vardı 3 genç araçtaydılar bir tanesi çok yakışıklıydı. Sonra biz arabamızı benzin için doldurmaya gittik, arkadaşlarla arabadan indik birbirimizi ıslatmaya başladık gülmeye başladık. Sonra uyandım zaten… Yorumlarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim..

  1. admin dedi ki:

   Bir süredir görmediğiniz insanlarla görüşmeye, iş fırsatına yorumlanır.

 9. İrem dedi ki:

  Rüyamda etrafı yeşil sayılır ağacların da olduğu düz ve geniş bir yolda yanımda dostumla(ama yüzünü hatırlamıyorum)bisiklet suruyoruz hava karanlık gibi ama değil tam aydınlık ta değil akşam güneş batarken ki gibi bi hava var biz ikimiz benzin istasyonuna giriyoruz bisikletleri güleryüzlü bi adama emanet ediyoruz otobüse binebilmek için sanırım öyle hatırlıyorum adam da kitliyor bisikletleri bunun anlamı var mıdır nedir acaba ?

 10. İrem dedi ki:

  Hava pembe gibiydi şimdi hatırladım biraz ama yine de karışık yani

 11. İremk dedi ki:

  Merhaba ben rüyamda uzun ve geniş bir yolda arkadaşımla(ama tanımıyorum) bisiklet sürüyordum hava akşam gibi ama pembemsi ve Siyahımsı güzel bir havaydı biz ikimiz bi benzin istasyonuna girip bisikletlerimizi güleryüzlü bi adama emanet ediyoruz o adam da bisikletlerimizi kilitliyor biz de otobüs bulmak için sanırım yola geri dönüyoruz bu rüyanın yorumu nedir acaba

DMCA.com Protection Status