Rüyada Akbaba Görmek

Rüyada akbaba görmek, sürekli sizi uğraştıran ve sözünüzü dinlemeyerek kendi bildiğini okuyan bir insana yorumlanır. Bu kişi aileden biri olabilir ya da sevdiğiniz insan da olabilir. Her ne yapsanız da sözünüzü dinlememesi sizi daha da üzebilir. Özellikle de size verdiği bir sözü tutmaması ve tembellik yapması yüzünden isyan edilebilir. Bu kişi zararsız bir kimse de olsa keyfinizi kaçırmaya devam eder. Evli olan kişiler tarafından ev dışından biri yine yapacağı bir şey ile evde tadınızı kaçırır. Rüyada akbaba kuşu görmek, sizi dolduruşa getirmeye çalışan bir insana da yorumlanır. Bu kişi size olur olmaz sözler söyleyip şüphelerinizi artırabilir. Sevdiğiniz kişiye karşı da size yalan yanlış şeyler söyleyebilir. Rüyada uçan akbaba görmek, yalnızlık çekmek anlamına gelir. Bazı dertlerinizi paylaşacak hiçbir kimseyi bulamamak ve bir türlü sorunlarını geride bırakamamaya yorumlanır.

Rüyada akbaba yavrusu görmek, işlerinizde beklenenden yavaş ilerleme olmasına ve durağan bir döneme işaret eder. Kazancınız sizi tatmin etmeyebilir, iş hayatında beklentilerinizin dışında gelişmeler olabilir. Daha az kazanabilir, işlerinizde beklediğiniz gibi başarılar olmayabilir. Rüyada akbaba sürüsü görmek, borcu olan kişilerin tüm borçlarından kurtulmalarına yorumlanır.

Rüyada Akbaba Beslemek

Yeni kazanç kapıları aralamak ancak geç vadede bunlardan başarı sağlamaya yorumlanır. Hevesinizi kesen bir takım kişiler olabilir. Bazı plan ve projelerinizi paylaştığınız kişiler sizi üzecek şeyler yapabilirler, hayalleriniz çalınabilir.

Rüyada Akbaba Öldürmek

Kararlı olduğunuz konularda sonuca ulaşmak ve hakkı olanı elde etmek demektir. Önünüze ne engel konulursa konulsun sonunda istediğiniz şeyde ısrarcıysanız sahip olursunuz. Rüyada ölmüş akbaba görmek, size karşı ön yargısı olan bazı insanlara ve bu kişilerin yanınıza yaklaşamamasına yorumlanır.

Rüyada Akbaba Sevmek

Yalan yanlış şeyler duymaya ve inanmaya yorumlanır. Sizi kandırmaya çalışan kişilere karşı dikkatli olun. Güvendiğiniz bazı insanlar sizi kandırıp zarara uğratmaya, hatta maddi yönden de dolandırmaya kalkabilirler.

Rüyada Akbaba Yakalamak

Elinizden kaçan bir kısmeti yeniden yakalamaya ve hakkınızda hayırlısı neyse onun olacağına yorumlanır. Zamanında geri tepilen kısmet şimdi karşınıza çıkabilir ve daha hayırlı olabilir. Rüyada akbaba kovalamak, inat edilen konuda zafere ulaşmak ve korkusuz olmaya yorumlanır. Rüyada akbaba tutmak, daha fazla para kazanmaya ve bu parayı kendiniz için harcamaya yorumlanır. Kendi istekleriniz için elinize fazladan para geçebilir.

Rüyada Akbabadan Kaçmak

İş ya da aile hayatında tartışma yaşamaya ve bazı insanlarla aranızın açılmasına yorumlanır. Haddi aşan ve üstünüze fazla giden kimseler olabilir. Bazı insanlara karşı sabrınız taşabilir ve bu insanlar hayatınızdan tamamen çıkar.

Rüyada Akbabanın Leş Yemesi

Haram para ya d amal mülk demektir. Haramdan uzak durmaya ve aklınızı çelmeye çalışan kişilere karşı dikkatli olmaya gayret edin. Sizin aklınıza girip günaha sokmaya, sizi hataya sürüklemeye çalışan birileri olabilir.

Rüyada Akbaba Görmek İslami Yorumu

Rüyada akbaba görmek ihya yorumu, talihsizlik yaşamak ve bir insandan yana çok şikayetçi olmak, bu kişinin ömür törpüsü olmasına yorumlanır. Sizi yıldıran ve hiçbir sözünüzü dinlemeyen biri daha da canınızı sıkabilir. Başka birinin borcu yüzünden de zor durumda kalınabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Websitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

  1. Coskun dedi ki:

    Ruyamda bir oda gibi bir yerde akbabalar hayvan leşi yiyorlardi oraya atilan leşleri hemen yemeye basliyolardi bende o oda gibi yerde onlara bakiyodum odanin ici cok pis bir hali vardi

  2. Ayse dedi ki:

    Ruyada iki akbaba evcil kopegime saldırmış, köpek ölü gibi yatiyor vücudundan et koparıyorlardı o ara yetiştim köpeği kurtarmak için birini boynundan tuttum yere çarptım sonra bi baktım 1 tane daha gelmiş tam müdehale edicem ablamı gördüm yetiş bas edemiyorum dedim ki akbaba köpeği canli canlı yutarak mideye indirdi neyse ters çevirir kusturarak çıkartmaya çalışırım tekrar o ağızdan köpek nasıl çıkacak derken uyandım. Rüyanın hatırladığım kismi bu! Sırtlanlar da var cevrede pusuya yatmış ama akbabalar önce hamle yapmış. Bu arada köpeğimi çok seviyorum.

DMCA.com Protection Status