Rüyada Akçe Görmek

Rüyada akçe görmek, yapılan harcamaların hayırlı bir olay için olmasına yorumlanır. Kişinin kısmeti açılır. Bekar olan kişiler için evlilik yolunda ilerlemek, taliplerinin çıkmasına yorumlanır. İlişkisi olanlar ise evlilik için harcamalar yapabilir, düğün için alışverişe çıkabilirler. Evli olanlar evleri için harcama yapabilir, evlerini yenileyebilirler. Evinizde yenilemek istediğiniz eşyalar varsa bu eşyaları elinize geçen fazla para ile yenileyebilir, borçlarınızdan da kurtulursunuz. Bu rüyayı gören kişi borçlarını tez zamanda kapatıp, eksiklerini giderebilir.

Rüyada altın akçe görmek, zenginliğe erişmeye ve bol kazanç elde etmeye yorumlanır. Kişi ticari hayatta çok büyük yatırımlar yapıp beraberinde çok büyük kazançlar sağlayabilir. Kendi işini yapan kişiler işlerini büyütürler. Mal mülk edinmek isteyenler için de hayırlı bir rüyadır. Uzun süredir yeni bir ev ya da araba arayışında olanların karşısına hayırlı mal mülk çıkar.

Rüyada Akçe Görmek İslami Yorumu

Rüyada akçe görmek ihya yorumu, karlı bir iş yapmaya ve iş hayatında büyük sıkıntıların bitmesine, bereketli bir döneme girmeye yorumlanır. Elinizi attığınız her işte bolluk ve bereket artar. Gün geçtikçe geliriniz çoğalabilir, kendi işini yapanlar maddi olanaklarını çoğaltabilirler, işlerine daha fazla yatırım yaparlar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Websitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

  1. Şevket dedi ki:

    Rüyamda bilmediğim biryerdeyim ara biryer oraya giriyorum ve girdik e daralıyor sonra sesler duyuyorum ve bildiğim kişilerin sesini duyuyorum sonra bir tane akçe altın buluyorum altını sıvazladıkca iki bölünüyor ve 6 adet oluyor sonra ordan çıkıyorum sesini duyduğum kişilerin yanına çıkıyorum yukarı onların define aradığını bulmaya çalıştıklarına şahit oluyorum sonrasını hatırlamıyorum

    1. admin dedi ki:

      Bu rüya maddi olarak rahatlamak, iş haberi almaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status