Rüyada Akciğer Görmek

Rüyada akciğer görmek, çok özlediğiniz insanlardan yakında haber almaya ve görüşmeye yorumlanır. uzun süredir özlem duyduğunuz insanlar sizinle görüşmek isteyebilir. Uzakta yaşayan eş dost akraba da evinize ziyarete gelebilirler. Sevdikleriniz ile hoş sohbet ve muhabbet ederek hayırlı haberler alabilirsiniz. Uzak mesafe aşk yaşayanlar ise aşk hayatında hayırlı gelişmeler yaşar. Sevdiğiniz insanla daha sık bir araya gelmeye başlayabilirsiniz. Aranızdaki mesafe ortadan kalkabilir. Rüyada hayvan ciğeri görmek, sizi üzen biri varsa içine ukde kalasına ve gelip sizden özür dilemesine yorumlanır. Sizi üzen kişi bu yaptığından dolayı pişmanlık duyabilir. Kalbinizi kazanmaya çalışabilir.

Rüyada akciğer ve karaciğer görmek, sağlık e sıhhate, şifasını bulmaya yorumlanır. Bir süredir psikolojik yönden de zor günler geçirenler yakında rahata erişirler. İçinize attığınız sıkıntılardan kurtulabilirsiniz, içiniz rahatlar.

Rüyada Akciğer Filmi Görmek

Sağlık konusunda bazı endişeleri olanlar yakında bu endişelerinden kurtulurlar. Ancak yakın zamanda doktora görünmeniz sizin için hayırlı olabilir. Rüyada akciğer filmi çektirmek, kötü alışkanlıklardan kurtularak daha sağlıklı bir hayat sürmek anlamına gelir.

Rüyada Akciğer Hastalığı Görmek

Çekilen dert ve cefanın ardından daha güzel günlere erişmeye yorumlanır. Sağlık konusunda da gönlünüzü rahatlatacak haberler gelebilir. Rüyada akciğer hastası olmak, daha sağlıklı hissetmek ve mutlu olmaya yorumlanır. Rüyada akciğerde leke görmek, karamsar ruh halinden kurtulmak anlamına gelir. Rüyada akciğer ağrısı görmek, büyük sıkıntıları tez zamanda geride bırakmaya işaret eder.

Rüyada Akciğer Kanseri Olmak

Sağlık konusunda yapılan hatalardan dönmeye ve daha sağlıklı bir yaşamı benimsemeye yorumlanır. Kötü alışkanlıklar varsa bunlardan vazgeçilir, hayatınızın değerini anlayabilirsiniz. Rüyada akciğer kanseri olduğunu öğrenmek, hane içerisinde hasta olan biri varsa iyileşmesine ve hayırlı haberler almaya yorumlanır.

Rüyada Akciğer Kusmak

Büyük bir dertten kurtulmak ve size karşı sürekli hatası olan birine karşı hatasını dile getirmek demektir. Bu kişi hep moralinizi bozuyorsa artık sabrınızı taşırabilir. Ona karşı söylemek istediklerinizi yakıda dile getirebilirsiniz. Rüyada akciğerin ağızdan çıkması, büyük bir endişeden kurtulmaya yorumlanır.

Rüyada Akciğer Ameliyatı Olmak

Sıkıntılı günler geçirenler sevdikleri ile birlikte zor günleri aşarlar. Aile içerisinde birlik ve beraberlik ile birlikte zorlukların üstesinden gelebilirsiniz. Hanede hasta olan biri varsa, sağlığına erişir. Bu kişi adına çok mutlu olabilirsiniz.

Rüyada Akciğer Görmek İslami Yorumu

Rüyada akciğer görmek ihya yorumu, rahat bir hayat sürmek ve daha güzel şartlarda yaşamaya yorumlanır. Başka bir yere taşınabilir, daha konfor içerisinde olabilirsiniz. Evinizde sıkıntılar biter, mutluluğunuzu arttıran olaylar olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status