Rüyada Akıntı Görmek

Rüyada akıntı görmek, içten içe canınızı sıkan ve sizi üzen bir şeyler varsa yakında gönlünüz rahat eder. Uykunuzu kaçıran ve bir süredir içinize dert olan bir şeyden kurtulabilirsiniz. Günden güne gönlünüz rahat eder ve sıkıntılar azalır. Eğer bir süredir haber beklediğiniz biri varsa bu kişiden hayırlı haberler gelir. Sağlık problemleri çeken birileri varsa da iyileşirler, gönlünüz rahat eder. Rüyada akıntı su görmek, çok çalışıp çabalayarak adeta saçını süpürge eden kişiler için emeklerin boşa gitmemesine yorumlanır. Hak edilen saygınlık ve kazanç elde edilir. Hakkınıza göz koyanlar emellerine ulaşamazlar.

Rüyada deniz akıntısı görmek, zengin olmaya ve kazancın birden artış göstermesine yorumlanır Gelirinizde beklenmedik bir yükseliş olabilir. Rüyada akıntıya kapılmak, plan ve projelerinizin beklenenden de hızlı gerçekleşmesi ve hedeflerine ulaşmaya yorumlanır. Çok hızlı şekilde hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Rüyada Genital Akıntı Görmek

Aile içerisinde küslük olmasına ya da bir gerginlik yaşanmasına yorumlanır. Rüyada vajinal akıntı görmek, huzurun kaçması ve sizi üzen bir insana da yorumlanır. Maddi külfet olmaya başlayabilir. Rüyada cinsel organdan akıntı geldiğini görmek, sabır kalmaması ve haddini aşan bir insana yorumlanır.

Rüyada İltihaplı Akıntı Görmek

Büyük bir gelir elde etmeye ve bolluk bereket içerisinde yaşamaya yorumlanır. Bir süredir sabrınızı taşıran kişiler artık sizinle iyi geçinirler. Size surat asan ve kötü davranan birileri varsa davranışları değişebilir.

Rüyada Meme Akıntısı Görmek

Hane içerisinde iflas eden ya da işleri bozulan biri varsa işleri yoluna girer. Üzüldüğünüz biri adına sevineceğiniz haberler gelebilir. Bir süredir işlerinizde aksilikler yaşıyorsanız her şey düzelir. Hanede sıkıntılar azalır, maddi yönden eliniz rahat eder.

Rüyada Rahimden Beyaz Sıvı Gelmesi

Maddi açıdan sıkıntılı günleri atlatarak aile içinde rahata ve bolluğa yorumlanır. Rüyada rahimden beyaz akıntı gelmesi, istekleriniz için daha çok hırslanmak ve çabalarınızdan çok hızlı sonuç almak anlamına gelir.

Rüyada Beyaz Akıntı Görmek

Sağlık sorunu olan kişilerin kısa sürede atlatmasına, içinizin rahat etmesine yorumlanır. Özel hayatınızda yaşadığınız bir takım sorunları çözmek için sizin adım atmanız gerekebilir. İnat ederseniz üzülebilirsiniz.

Rüyada Kahverengi Akıntı Görmek

Ortak iş yapmak isteyenler için uyarı anlamı taşır. Ortak girilen plan ve projeler kısa süre içerisinde bozulabilir. Güvendiğiniz biri ile aranızda kırgınlık olabilir ve ayrılma kararı alınabilir. İçinizi daraltan bir haber gelebilir.

Rüyada Akıntı Görmek İslami Yorumu

Rüyada akıntı görmek ihya yorumu, dargınlığa ve işitilen sözlerden kalbinizin çok kırılmasına yorumlanır. Hiç ummadığınız birinden gelen haber sizi çok mutsuz edebilir, hak etmediğinizi düşündüğünüz sözler işitebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR
 1. Ayşe dedi ki:

  Yüzümdeki gözeneklerin hepsinden aynı anda yoğun bir şekilde beyaz köpürerek çıkan sıvılar vardı. Siliyorum tekrar çıkıyordu. Irin degildi. Çirkin ve kokulu da değildi. Beyaz bir köpük sızıyordu yüzümün tüm gözeneklerinden. Bi nedir acaba

  1. admin dedi ki:

   Stres ve üzüntüden kurtulmaya yorumlanır.

 2. Jinda dedi ki:

  Rüyamda ayakta banyoya girerken çıplakken vajinamdan sarı iltihaplı akıntı akıyordu ve vajinam temizleniyordu akıp gidiyordu hiçbiryere bulaşmıyordu ve vajenim bembeyazdı tertemizdi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya çok üzüldüğünüz bir konuda hayırlı gelişmeler yaşanmasına yorumlanır.

DMCA.com Protection Status