Rüyada Akne Görmek

Rüyada akne görmek, hiç beklenmedik bir değişime ancak üzüntü duymaya yorumlanır. Mesela iş ya da eğitim gibi çeşitli sebepler ile aileden ayrı kalmanız ve başka bir yerde düzen kurmanız gerekebilir. Ya da mecburi olan başka sebepler ile aile hayatında düzeniniz değişebilir. Özellikle de boşanmak isteyen kişileri eşleri ile sorunlarında çözüme erişemezler. İki taraf da inatlaşabilir, karşı tarafı ikna etmekte güçlük çekilebilir. Sizin enerjinizi düşüren bir olay da olabilir ya da gelen bir haber ile birlikte hevesiniz kaçabilir. Bazı beklentilerin boşa çıkması yüzünden yeni kararlar da alabilirsiniz. Rüyada akne sivilce görmek, birden fazla işinize karışana ve size müdahale eden insana yorumlanır. Bu kişiler yüzünden sürekli konsantreniz bozulabilir.

Rüyada akne çıkması, yaşanan bir talihsizlikten dolayı bazı hayallerin yarım kalmasına ve başka bir şeyle yetinmeye yorumlanır. Yeni hayaller kurup başka hayaller peşinde koşabilirsiniz. Maddi yönden endişeye düşmeye ve rızkın azalmasına da yorumlanır. Evinizin masrafları artabilir.

Rüyada Yüzde Akne Görmek

Yaşanan bazı aksilikler yüzünden iş hayatında zor günler geçirmeye ve görevlerini zamanında tamamlayamamak anlamına gelir. Bazı görevlerinizi yetiştirmek zor olabilir ve çıkan sorunlar yüzünden sözleriniz havada kalabilir.

Rüyada Sırtında Akne Görmek

Kısmetin kapalı olmasına ve gayretlerin sonucunu alamamaya yorumlanır. Siz ne kadar gayret etseniz de kazancınız yükselmeyebilir. Beklediğiniz bir ödeme varsa zamanından geç ulaşır. Borcu olanlar da borçlarını yetişmek için başkasından borç para istemek zorunda kalabilirler.

Rüyada Akne Sıkmak

Kulağınıza gelen dedikodular yüzünden ağzınızın tadı kaçabilir ve ortamında tatsızlıklar çıkabilir. Sizinle ya da diğer aile fertleri ile ilgili çıkan söylentiler yüzünden küslükler olabilir. Başkası tarafından dolduruşa gelebilirler.

Rüyada Siyah Akne Görmek

Sizin hakkınızda olur olmaz sözler söyleyen biri varsa bu kişinin lafları kulağınıza gelebilir. Dedikodu yapan insanların maskesi düşer. Birlik olup size karşı kendini rakip görenlere karşı da kişi zafer elde eder.

Rüyada Akne Görmek İslami Yorumu

Rüyada akne görmek ihya yorumu, emeklerin karşılığını alamamak ve beklentilerin boşa çıkması yüzünden moral bozukluğu yaşamaya yorumlanır. Acele edilen konularda da talihsizlikler yaşanabilir. Çıkan bir takım aksilikler karşısında psikolojik yönden de kişi yıpranabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Websitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status