Rüyada Akraba Görmek

Rüyada akraba görmek, hane içerisinde birlik ve beraberliğe yorumlanır. Uzun süredir görmediğiniz akrabalarınız varsa yakında hayırlı bir sebeple gelebilirler ve sizi de ziyaret edebilirler. Uzun süredir görmediğiniz insanlar ile hasret giderebilir, akrabalarınız ile daha sık görüşmeye başlayabilirsiniz. Rüyada akrabalar görmek, düğün dernek gibi çeşitli sebepler ile akrabalarla toplanmaya yorumlanır. Eş dost akraba bir araya gelip tatlı bir telaş içerisinde olabilirsiniz. Hane içinde çeşitli sorunlar varsa çözülür ve sıkıntısı olan akrabalarınızdan hayırlı haberler gelir.

Rüyada haneyi görmek, hane içerisinde hayırlı olaylar olmasına ve hasta biri varsa da iyi haberler almaya yorumlanır. Aile büyüklerini uzun süredir görmeyen kişiler ilerleyen günlerde ziyarete gidebilirler. Akrabalarınız ile hasret giderip gönüllerini alabilirsiniz.

Rüyada Akraba Kızı Görmek

Başarılı olmaya ve örnek alınmaya yorumlanır. İş y ada eğitim hayatı devam edenler yakın zamanda başarıları ile hane içerisinde anılır. Sizi diğer akrabalarınız ile kıyaslayan kişiler olabilir. Örnek alan akrabalarınız da olabilir.

Rüyada Akraba Ziyareti Görmek

Gerçek hayatta da akrabalarınızı ziyarete gidi onların gönüllerini almaya yorumlanır. Akrabalarınız ile aranızda anlaşmazlık varsa yakında her şey çözülüp, eski defterler artık açılmaz. Rüyada akrabanın evine gelmesi, evinizde huzurun sağlanması ve evlilik hayatında da daha mutlu olmaya yorumlanır. Rüyada akraba evine gitmek, akrabanızdan müjdeli haber alıp onun vereceği bir davete katılmak, onun mutlu gününde yanında olmak demektir.

Rüyada Akraba İle Kavga Etmek

Gerçek hayata da aranızda sorunlar varsa yakında çözülür. Sabrın sonunda iki taraf da istediğini alır ve kimsenin hakkı kimsede kalmaz. Rüyada akraba ile tartışmak, hakkınız olana sahip çıkmak ve iyi niyetinizin kullanılmasına izin vermemek demektir. Uyanık birinin planına erkenden uyabilirsiniz. Rüyada akrabaya beddua etmek, bu kişi ile aranızdaki problemlerin aşılmaması ve dargınlığa yorumlanır.

Rüyada Ölmüş Akraba Görmek

İyi ahiret hayatına yorumlanır. Aynı zamanda ilerleyen günlerde akrabalarınız ile bir araya gelip bu kişi de anımsayıp hakkında muhabbet edilebilir. Ya da hayır duası okunabilir. Rüyada akrabanın ölmesi, bazı yorumcular tarafından da hanede hasta olan birinin iyileşmesine yorumlanır.

Rüyada Akrabayla İlişki Görmek

Aile içerisinde huzur bozan insanların size karışmaması ve müdahale edememesi, kıskanan insanların sizden uzak durmasına yorumlanır. Evli olanların eşleri ile huzurunu bozmaya kalkanlar bu emeline ulaşamazlar. Rüyada akrabayla cinsel ilişkiye girmek, çekilen sıkıntıların sonrasında aile hayatında huzura ve kıskanç kişilerin ailenizden uzak durmasına yorumlanır.

Rüyada Akraba Görmek İslami Yorumu

Rüyada akraba görmek ihya yorumu, hane içerisinde bekar biri varsa evlenmesine ya da çocuk sahibi olmak isteyen biri varsa da bebek müjdesi almaya yorumlanır. Bir süredir göremediğiniz akrabalarınız ile görüşüp aranızdaki bağları güçlendirebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Hiçee dedi ki:

  Rüyamda bulunduğum ilin ilçesine diploma almaya gidiyordum.(normalde bambaska bir ilde okuyorum) sonra normalde orada yasamayan bir akrabamizin evinde oturuyorduk (o ilcede evi bile yok) babamla biz otururken ablam da aksam gelmiş oluyordu. Ablama diplomayi en gec ne zaman alırım dediğimde pazartesi diyordu bende pazartesiye kadar kalmayalim burda diyince ablam odadan çıkıp telefonla sormaya gitmişti. Erkek kuzenim de arkasindan kucağında kızıyla laf ediyordu ablamin. Bundan olmaz onun lafını dinlediğim icin kaza yaptim diyip kötü şeyler söylüyordu babamla biz de sasiriyorduk bu kadar kötü konuşmasına. Nornalde kuzenimle ablam iyi anlasir abla kardes gibiler. Böyle bir kaza da olmadı gerçekte.

  1. Hiçee dedi ki:

   *kucağında çocuk olan kuzenim

 2. Hiçee dedi ki:

  Rüyamda bulunduğum ilin ilçesine diploma almaya gidiyordum.(normalde bambaska bir ilde okuyorum) sonra normalde orada yasamayan bir akrabamizin evinde oturuyorduk (o ilcede evi bile yok) babamla biz otururken ablam da aksam gelmiş oluyordu. Ablama diplomayi en gec ne zaman alırım dediğimde pazartesi diyordu bende pazartesiye kadar kalmayalim burda diyince ablam odadan çıkıp telefonla sormaya gitmişti. Erkek kuzenim de arkasindan kucağında kızı vardı, laf ediyordu ablama. Bundan olmaz onun lafını dinlediğim icin kaza yaptim diyip kötü şeyler söylüyordu babamla biz de sasiriyorduk bu kadar kötü konuşmasına. Nornalde kuzenimle ablam iyi anlasir abla kardes gibiler. Böyle bir kaza da olmadı gerçekte.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya özlediğiniz birinden gelecekhabere sevinmek ve başarılı olmaya yorumlanır.

 3. Na dedi ki:

  Merhaba. Ruyamda Pembe renk kayak kiyafeti giyinmistim, kafaya ise beyaz bereyi takmistim. Kar vardi ve dolasiyordum, cok gulyordum. Yanimda 2 insan vardi, biri benim en yakin arkadasim, digeriyse tanimiyotdum. Sonr arlmacilar gordum. Iki kadinfi, bir kadini galiba bir yerlerden hatirliyordum. Neyse birine sordum elma kaca satiyorsnuzbdiye, 5 lira dedi, dedim ne zaman bu kadar pahali oldu drdim, ikinci kadinmiydi erkekmiydi hatirlamiyorum, ona sordum 2 lira dedi. Sonra elmalara baktim. 5 liranin elmalari parildiyordu sanki sihirloydi, otekinin de elmalari bozulmustu. Bende dedim ki tamam 5 lirayi veriyorum ve sihirli olani sectim. Sonra karda oynuyorduk ve elma yiyordum. Sonra sigara cikti. Bir arkadasjm diyordu ki ic dedi bende drdim ki icmiyorum ama aldim elime bir kere ictim sonra yere firlattim. Oyle uyandim sonra. Tessekurler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kutlamaya, hediyeler almaya ve yeni fırsatlara yorumlanır.

DMCA.com Protection Status