Rüyada Akrep Görmek

Rüyada akrep görmek, sevdikleriniz ile aranızı bozacak bir insana yorumlanır. Arada laf taşıyan biri yüzünden eş dost akraba ile aranız bozulabilir. Menfaatçi ya da dedikoducu bir insan yüzünden keyfiniz kaçabilir ve bu kişiye karşı kendinizi savunmanız gerekebilir. Fitne fesat insanlar yüzünden zor günler atlatılabilir. Rüyada akrep sürüsü görmek, aile huzurunuzu bozan insanlara yorumlanır. Sevdikleriniz ile aranızda huzursuzluk çıkaran biri olabilir. Evli olanların eşleri ile araları açılabilir. Evinize istemediğiniz insanlar misafir olarak gelebilirler. Rüyada zehirli akrep görmek, zamanında zarar edilen işlerden şimdi kazanç sağlamak ve zorluklar karşısında daha güçlü durmak anlamına gelir. Sizi cesaretlendiren birileri olabilir.

Rüyada akrep yavrusu görmek, bir şekilde huzurunuzu kaçıran insanlara yorumlanır. Her ne kadar size tesir etmese de sözleri ile ya da çıkardıkları dedikodular ile keyfinizi kaçırabilirler. Eşiniz ile de aranızda sorun çıkmasında başka insanların etkisi olabilir, güveninizi sarsmaya kalkabilirler.

Rüyada Akrep Sokması

Rüyada akrep soktuğunu görmek, çalışan kişiler için iş hayatında zam almaları ya da kendi işleri ise daha çok kazanmaları demektir. Gelirinizin her geçen gün üstüne katabilirsiniz. Rüyada akrep sokması ve kanaması, sizi küçük düşürmek isteyen biri olabilir. Bu kişi size zarar veremez, kendi zor durumda kalır.

Rüyada Akrep Öldürmek

Çalışanlar için çalışma arkadaşları ile arasında rekabetten galip gelmeye yorumlanır. Sizinle kendini rakip gören kişilere karşı zafer elde edebilirsiniz. Rüyada akrep yakmak, dargın olduğunuz biri ile aranızdaki bağları tamamen kopması ve ayrılığa yorumlanır.

Rüyada Akrep Yemek

Kendi çıkarı için sizi kullanmaya kalkan insanların niyetini anlamaya ve tuzağa düşmemeye yorumlanır. Size karşı çıkar ilişkisi olanlar emellerine erişemezler. Maddi yönden sizi zarara uğratmak üzere olan biri de bunu başaramaz.

Rüyada Akrep Beslemek

Dost ve düşmanı ayırt etmekte zorlanmak anlamına gelir. Her ne kadar dost canlısı olsanız da arkadaş ortamında yüzünüze gülüp arkanızdan konuşan insanlara karşı da dikkatli olmanızda fayda var. Çünkü sonradan bu dostluklar size zarar verebilir.

Rüyada Akrep Yakalamak

Zor günleri geride bırakmaya ve daha güzel günlere erişmeye, düşmanların hayatınızdan çıkmasına yorumlanır. Rüyada akrep kovalamak, kaçan bir fırsatı yeniden yakalamak demektir. Bir zamanlar başarısız olduğunuz bir şey varsa ikinci denemede başarılı olunabilir. Rüyada akrepten kaçmak, borçtan kurtulmak ve sizi olumsuz etkileyen insanlar ile aranıza mesafe koymaya yorumlanır.

Rüyada Sarı Akrep Görmek

Malınızda mülkünüzde ya da mutluluğunuzda gözü olan ve sadece kendi mutluluğunu düşünen birine yorumlanır. Bu kişi kendi saadetini ve huzurunu bozmamak için sizin huzurunuzu kaçırmaya kalkabilir, aranızda büyük bir sorun çıkabilir.

Rüyada Akrep Görmek İslami Yorumu

Rüyada akrep görmek ihya yorumu, kötü niyetli bir insana yorumlanır ve bu kişiye güveniniz yüzünden maddi manevi zarar görebilirsiniz. Çevrenizde sizi uyaran kişiler olursa dikkatli olun. Yoksa size külfet olup sevdikleriniz ile aranızı bozabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status