Rüyada Aksırmak

Rüyada aksırdığını görmek, içten içe şüphe duyulan bir konuda gerçekleri öğrenmek anlamına gelir. Özel hayatınızda kafanıza takılan ve şüphe duyduğunuz insanlar ile ilgili şüphelerinizde yanılmadığınızı öğrenebilirsiniz. Sizin yüzünüze başka şeyler anlatıp da başkalarına bambaşka şeyler konuşan birileri olabilir. İlişkisi olanlar sevdikleri insanın da gizlediği bir şeyleri açığa çıkarabilirler. Rüyada aksırıp tıksırmak, biri ile laf dalaşına girmek ve tartışmak anlamına gelir. Size karşı hasetlik besleyen birileri varsa bu kişilerle aranızda bir gerginlik yaşanabilir. Zor bir süreç geçiren kişiler de hassas oldukları bir konuda biri ile tartışmaya girebilirler.

Rüyada hapşırmak, bir türlü yüzleşemediğiniz birileri varsa sonunda yüzleşmek demektir. Özel bir konu hakkında biri ile konuşmak isteyenler artık kendi cesaretlerini toplayıp dertlerini dile getirirler. Size karşı bir yanlışı olan biri de varsa bu kişiye hatasını söyleyebilirsiniz. Bir süre daha bekleyip içine atmak yerine artık bir şeyleri fark etmesi sizin için önemli hale gelebilir.

Rüyada Aksırmak İslami Yorumu

Rüyada aksırmak görmek ihya yorumu, sizi uyarıp hata yapmanızı önleyen birine yorumlanır ve bu kişi size bazı gerçekleri söyleyebilir. Sizin haberiniz olmayan ve arkanızdan çevrilen işler varsa bu işler gün yüzüne çıkar. Kişi kendini de ilgilendiren bazı konuları öğrenir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status