Rüyada Akupunktur Görmek

Rüyada akupunktur görmek, sağlık sorunları yaşayan kişiler için doğru yere gitmek ve sonunda şifalarına erişmeye yorumlanır. Öreğin kilolarından şikayetçi olanlar sonunda kararlılıklarını korurlar. Kararlı olduğunuz konularda istikrar sürdürülür. Daha önceki denemelerinizde başarısız olduğunuz her ne varsa şimdi başarı gelir. Yarım kalan hayaller ve hedefler için de yeniden çaba gösterilebilir. Kafanıza takmış olduğunuz bir işte artı istekleriniz gerçek olur. Kendi istekleriniz için verdiğiniz mücadele güzel sonuçlanır. Kötü alışkanlıklarınız varsa da bunlardan kurtulabilirsiniz. Size zararı dokunan kötü bir alışkanlık temelli hayatınızdan çıkar.

Rüyada akupunktur yaptırmak, kendi kabuğuna çekilip bir süre kendi isteklerine odaklanmak anlamına gelir. Kendi istekleriniz ve hayalleriniz için şimdi yapacağınız fedakarlıklar gelecekte karşınıza güzel olanaklar çıkarır. Şimdi verdiğiniz emekler hiçbir şekilde boşa gitmez. Verimli bir döneme girilebilir.

Rüyada Akupunktur İğnesi Görmek

İlerleyen günlerde kulağınıza gelen sözler kalbinizi kırabilir ve bazı konularda sizi hırslandırabilir. Kalbinizin kırıldığı bir konuda kendinizi başkalarına ispatlama çabası içerisine girebilirsiniz. Sizi eleştiren ya da yadırgayan insanlar varsa bu kişiler buna pişman olurlar. Özellikle de zamanında sizi küçümseyen kişiler şimdi imrenirler, kendinizi bazı alanlarda geliştirip istediğiniz şeylere ulaşabilirsiniz.

Rüyada Akupunktur Görmek İslami Yorumu

Rüyada akupunktur görmek ihya yorumu, sağlık ve sıhhati bulmaya yorumlanır. Sizi psikolojik yönden de olumsuz olarak etkileyen konular varsa çözülür. Bir süredir kendiniz ile ilgili şikayetçi olduğunuz bir konuda artık her şey yoluna girer. Kendi hatalarınızın farkına varıp yakında telafi edebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status