Rüyada Alabora Görmek

Rüyada alabora görmek, sevdikleriniz ile aranızda soğuk rüzgarlar esmesine yorumlanır. İlişkisi olanların sevdiği ile arasına giren ve ilişkinizi bozan birileri olabilir. Sevdiğiniz ile bir ayrı kalıp bir barışabilirsiniz. Sevdikleriniz ile şu günlerde anlaşmakta ve orta noktada uzlaşmakta da zorlanabilirsiniz. Ortak iş yapanlar ise iş ortakları ile fikir ayrılıklarına düşebilirler. Rüyada teknenin alabora olduğunu görmek, bazı yorumcular tarafından da güvenin sarsılması şeklinde yorumlanır. Sizin çok güvendiğiniz bir insan ile aranızı bozan birileri olabilir. İçten içe sizi şüphelendiren durumlar yaşanabilir.

Rüyada alabora olan gemi görmek, iş ya da eğitim hayatında bir süre zorlanmaya yorumlanır. Beklendiği gibi planlarınız çalışmalarınızdan hayırlı sonuç almayabilirsiniz. Bir takım aksilikler yaşanabilir ve bu sebeple de işlerinizi planlarınızı yeniden yoluna sokmak için beklemeniz sabır etmeniz gerekir. Rüyada geminin alabora olduğunu görmek, uzak bir yere seyahat etmek ve sevdiklerinden ayrı kalmak demektir. Ev düzeni değişebilir ve bir süreliğine başka bir yerde yaşamanız gerekebilir.

Rüyada Alabora Görmek İslami Yorumu

Rüyada alabora görmek ihya yorumu, yaşanan maddi manevi zararın atlatılmasına ve hayatınızdaki karmaşadan biraz daha sabır ettikten sonra kurtulmaya yorumlanır. Pes etmediğiniz takdirde ilerleyen zamanda hayatınıza düzen gelir. Yaşanan tüm kargaşa geçmişte kalır ve artık belirsizlik içerisinde kalınmaz. Sizi bu durumda bırakan kişiler varsa da artık daha temkinli olunur.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status