Rüyada Alamet Görmek

Rüyada alamet görmek, sizin gözünüzü korkutmaya çalışan insanlar olsa da yakında içinizin rahat edeceğine yorumlanır. Asla başaramazsın diyen ve sizin umutlarınızı kıran hayallerinize kavuşmanıza engel olan insanların fesatlıkları anlaşılır. Kendi seçtiğiniz yolda başarı ile ilerleyebilir, geleceğinize yönelik büyük yatırımlar yapabilirsiniz. Size inanmayan ve eleştire, hayallerinizi yıkmaya çalışan insanların asıl maksatları anlaşılır. Kendi çıkarı için sizi hayallerinizden vazgeçirmeye çalışan insanlara dikkat edin. Dost sandığınız bazı insanların asıl niyeti başarısız olmanız olabilir. Sizi gerçekte kıskandıkları ortaya çıkar.

Rüyada kıyamet alameti görmek, kendi içinizdeki enerjiyi sonunda dışarıya çıkarmak ve çok çalışıp çabalamaya yorumlanır. Uzun zamandır tembellik yapanlar da sonunda hırslanırlar. Artık daha çok çalışma azminiz olabilir ve gerçekten keyif aldığınız işlerde çok verimli çalışabilirsiniz. İş veya eğitim hayatında bir türlü çalışma isteği olmayalar da çeşitli sebepler ile hırslanabilirler. Bunun altında birilerine kendinizi ispat etmek de olabilir.

Rüyada Alamet Görmek İslami Yorumu

Rüyada alamet görmek ihya yorumu, kendiniz geliştirmek ve mesleğinizde de uzmanlaşmaya, makam mevkinizi korumaya yorumlanır. Rakipleriniz veya kıskanan ayağınızı kaydırmaya çalışan insanlar varsa emellerine ulaşamazlar. Bazı korkuların ve ön yargıların boşuna olduğu anlaşılır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status