Rüyada Albay Görmek

Rüyada albay görmek, kendi mesleğinizde yüksek mertebeye erişmek ve söz sahibi olmaya yorumlanır. Yönetici olmak için çabalayan kişiler iş ortamında yöneticiliğe terfi edebilirler. Görev ve sorumluluklarınız çoğalabilir. Ancak iş hayatında hayaliniz gerçekleşir ve artık kendinizi layık gördüğünüz konumda olabilirsiniz. Bir süre önce verilen iş sözü varsa da tutulur. Eğer eğitim hayatınız devam ediyorsa sınavlarınızdan derece alabilirsiniz. Sizden beklenenin üstünde bir başarınız olabilir.

Rüyada albay olduğunu görmek, kendi işini yapan kişilerin ticari hayatta kalıcı yer edinmesine ve işlerini düzene sokmasına yorumlanır. Daha fazla çalışan ile yolunuza devam edebilir ve işlerinizi büyütebilirsiniz. İş yükünüz artmış olsa da altından başarı ile kalkılır. Evli olanakların eşleri de işlerinde başarıya ulaşıp terfi alabilirler.

Rüyada Yarbay Görmek

Kar getirecek işler ile uğraşmak ve iş hayatında itibar sahibi olmaya yorumlanır. Otoriter isimler arasına girilebilir ve sosyal statü değişebilir. Bir süredir azim ve hırsla çalışan kişiler sonunda hak edilen zirveye ulaşırlar. Kendinizi görmek istediğiniz yere yakında ulaşabilir, insanların takdirini övgüsünü kazanabilirsiniz.

Rüyada Albay Görmek İslami Yorumu

Rüyada albay görmek ihya yorumu, uzun zamandır başarmak istediğiniz bir şeyi sonunda başarmak ve mesleğinizde uzman sayılmaya yorumlanır. Kendi mesleğinize yapılan her yatırımın karşılığı gelir. Uzun zamandan beri kendinizi görmek istediğiniz ve hayalini kurduğunuz iş pozisyonu teklifi edilebilir. İş yerinde hayırlı bir terfi ve yükseliş olur.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

  1. Çiğdem dedi ki:

    Mrb rüyamda atlar görüyordum atlardan birini öpüyordum sonraeve girip kapıyı kapatıyordum öptüğüm atlardan biri istemediğim halde giriyordu sofra seriliydi birlikte domates ekmek ve salata yiyorduk sonra esmer bir insanmış gibi görünüyordu tşkler

    1. admin dedi ki:

      Bu rüya kısmetin açılmasına ve ailenizin bazı kararlarınızı onaylamasına yorumlanır.

DMCA.com Protection Status