Rüyada Bacak Görmek

Rüyada bacak görmek, gelirinizde değişim yaşamaya ve düzenli geliri olanların gelirlerinde artış olmasına yorumlanır. Bir süredir yatırım yapanların karları artar. Kazançlarınız çoğalır ve daha fazla maddi olanağınız olabilir. Borcu olan kişiler için borçlarının azalması ve eline geçen paranın bereketini görmek demektir. Başka birinin borcunu demeyenler bu durumdan kurtulurlar. Size sürekli borcunu ödeterek külfet olan biri varsa sonunda akıllanır. Rüyada bacak arası görmek, kötülüklerden uzak durmak ve doğru yoldan şaşmamak demektir. Sizin aklınızı çelmeye çalışan kötü niyetli insanlar olsa da emellerine ulaşamazlar. Gerçek dostlarınız her daim sizin yanınızda olurlar. Dostlarınızın size ne kadar sadık olduğuna şahit olabilirsiniz.

Rüyada bacaksız kimse görmek, çalışma hayatında aksilikler ile karşılaşmaya ve önünüze çıkan engeller yüzünden ile kolu bağlı kalmaya yorumlanır. Eğer zor bir görev üstlendiyseniz vazgeçme noktasına gelebilirsiniz, işler kontrolünden çıkabilir.

Rüyada Bacak Ağrısı Çekmek

Hiç istemediğiniz bir yere gitmek ve istemediğiniz kişiler ile görüşmek anlamına gelir. Bir süre önce aranız limoni olan insanlar ile ilerleyen günlerde düğün dernek gibi çeşitli sebepler ile bir araya gelmeniz, yüz yüze bakmanız gerekebilir. Rüyada bacak şişmesi görmek, stresli bir süreç atlatmak ve çok bitkin düşmeye yorumlanır.

Rüyada Bacak Kopması

Mal mülk konusunda zarara uğramak ya da uğratılmak anlamına gelir. Satılan mal mülkten sonra pişman olunabilir, değerinden düşük fiyata da satmak zorunda kalabilirsiniz. Rüyada bacak kesilmesi, sürekli görüşüp güvendiğiniz biri ile aranızda kırgınlık olacağına yorumlanır. Birbirinize gelip gitmeyi kesebilirsiniz.

Rüyada Bacak Bacak Üstüne Atmak

Bazı insanların gözünde değerinizin düşmesine yorumlanır. Evlenmek üzere olan kişiler için evlilikleri önünde engel çıkmasına, aileler arasında da sorunlara yorumlanır. Karşı tarafın ailesi ile aranızda problem olabilir. Evli olanlar da eşlerinin ailesi ile aralarında sorunlar yaşayabilirler.

Rüyada Bacak Görmek İslami Yorumu

Rüyada bacak görmek ihya yorumu, bazı insanlar ile araya mesafe koymaya ve maddi külfetten kurtulmaya yorumlanır. Maddi olanaklar artabilir, düzenli ödenen borçlar bitebilir. Bir süredir gelirin bir kısmı masraflara gidenler, gelirinde artış yaşayabilirler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status