Rüyada Badanacı Görmek

Rüyada badanacı görmek, yaşadığınız yeri değiştirerek evinizi başka bir yere taşımaya yorumlanır. Başka bir yerde yaşamanız ve ev düzeninizi de buraya kurmanız gerekebilir. Özellikle de iş ya da eğitim gibi sebepler ile evinizi değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Tabi ev değiştirme planı olanlar için de hayırlı bir rüyadır. Gönüllerine göre bir yere taşınarak güzel bir evde yaşayacaklarını müjdeler. Rüyada badana yapan adam görmek, bir erkekten hayırlı haberler almaya yorumlanır. İşsiz olanlar bir erkek sayesinde işe girebilirler, bu kişi size aracılık yapabilir. Aynı zamanda eğitim hayatı devam edenler için de bir erkek kariyer hedefi belirlemenizde size yardımcı olabilir. Sizin doğru seçimler yapmanızda katkısı bulunabilir.

Rüyada badana yapan kadın görmek, bir kadından gelecek maddi desteği simgeler. Bu kadın aile içerisinden biri olabilir. Yeni bir ev satın almak isteyenler için aileden maddi destek görmek demektir. Kendi evinizi almanız için sonunda karşınıza olanak çıkabilir, aile büyükleri de size bu konuda ellerinden gelen yardımı gösterebilirler. Eşya satın almak isteyenler bunun için bir yerden bekledikleri parayı alırlar.

Rüyada Badanacı Görmek İslami Yorumu

Rüyada badanacı görmek ihya yorumu, evinizi güzelleştirmek ve daha güzel bir evde yaşamak demektir. Taşınmak isteyenler tez zamanda yeni bir eve taşınabilirler, hatta bu ev kendi evleri olabilir. Kiracı olanlar kiracı olmaktan kurtularak kendi evlerine geçebilirler. Eğer bir süredir ev borcu ödüyorsanız, yakında bu borcu kapatmanız için elinize fazladan para geçebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status