Rüyada Bademcik Görmek

Rüyada bademcik görmek, arkadaş ortamında küslükler varsa barışmaya yorumlanır. Eğer dostlarınız arasında yaşanan kırgınlıklar varsa yakında her şey düzelir. Aranızdaki gerginlikler ortadan kalkar. Eğer bir süre önce size bir söz veren biri varsa, bu kişi geç de olsa kendi sözünü tutar. Ancak bu kişiye güveniniz sarsılabilir. Rüyada kendi bademciklerini görmek, sıkıntı ve endişe içerisinde olmaya yorumlanır. İçten içe sizi yiyip bitiren bir olay olabilir. Bir zamanlar üzüldüğünüz konulara yeniden kafa yorabilirsiniz. Benzer şeyler yaşamaktan endişe duyulabilir.

Rüyada bademcik taşı görmek, yıllardır görmediğiniz biri ile yeniden görüşmeye başlamak olarak yorumlanır. Tesadüfen bir ortamda karşılaşabilir ve eski dostluğunuzu devam ettirebilirsiniz. Rüyada bademcik iltihabı görmek, sağlık sorunları yaşayanlar için iyileşmeye ve endişeden kurtulmaya yorumlanır. İç sıkıntılar yakında biter.

Rüyada Bademcik Ameliyatı Görmek

Hem iş hem de ev hayatında dengesizliklerin ortadan kalkmasına, sonunda her şeyi düzene sokmaya yorumlanır. Ev hayatına daha az zamana ayıran kişiler aileleri ile daha çok vakit geçirmeye başlarlar. Rüyada bademciklerini aldırmak, sağlık sorunları olan kişiler için iyileşmeye ve sıhhatine erişmeye yorumlanır. Eğer bir takım ertelediğiniz sorunlar varsa daha fazla ertelemeden doktora gitmeniz en hayırlısı olabilir.

Rüyada Bademciklerin Şişmesi

Aile içerisinde bazı insanlar ile fikir ayrılığı yaşamak ve bir türlü orta noktayı bulamamak anlamına gelir. Sizi anlamadıklarını düşünebilirsiniz. Ne yapsanız da ikna olmayan bir aile ferdi yüzünden sıkıntılı günler atlatılabilir. Size yük olan biri varsa eğer bu da aile içerisinde sorun çıkarabilir.

Rüyada Bademcik Görmek İslami Yorumu

Rüyada bademcik görmek ihya yorumu, dargın olduğunuz kişilerin yeniden gönlünüzü alacaklarına ve iyi geçinmeye yorumlanır. Aranızda sorun olan birileri ile barışabilirsiniz. Kardeşleriniz varsa iyi geçim sağlanır, arada uzlaşma olur. Özel hayatınızda ayrılık yaşadıysanız, pişman olup size geri dönmek isteyebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR
  1. Ay yüzlü dedi ki:

    Rüyamda bademcigim bembeyaz olmuş bi şekilde gördüm onu temizlemeye calisyrdum ama temizledimmi hatirlamiyorum

DMCA.com Protection Status