Rüyada Bağırsak Görmek

Rüyada bağırsak görmek, akrabalar ile aranızda sorun çıkmasına ve bir türlü paylaşılamayan bir şeye yorumlanır. Kıskançlık sebebi ile eş dost akraba ile aranız açılabilir. Ya da akrabalar arsı mal mülk paylaşımı da beraberinde husumetlere yol açabilir. Eğer bir süredir paylaşılamayan miras varsa yakında aranız daha da açılabilir. Mahkeme ve dava işleri olabilir. Parasını bir yerden alamayan kişiler mahkemeye başvurmak zorunda kalabilirler. Rüyada bağırsak şeridi görmek, uzun süredir görmediğiniz ve küs olduğunuz eş dost akraba ile yüz yüze gelmek ve aynı ortamda bulunmaya yorumlanır. Eski konular yeniden açılabilir ve durduk yere aile içi huzur çakabilir.

Rüyada kalın bağırsak görmek, sıkıntılardan kurtulmaya ve aile içinde sorunlarınızı çözmeye yorumlanır. Hiç kimseye duyurmadan maddi manevi sıkıntılar biter. Kimse de aile işlerinize karışmaz. Rüyada ince bağırsak görmek, birine kırılarak gönül koymak anlamına gelir. Laf taşıyan biri olabilir ve hakkınızda kötü şeyler işitebilirsiniz.

Rüyada Bağırsak Tenyası Görmek

Aile içerisinden ya da yakınızda olan birinin size ağırlık olmasına, maddi zarara uğratmasına yorumlanır. Kendi menfaati dışında hiçbir şeyi düşünmeyen biri sizi mağdur edebilir. Kendi borçlarını ödemek için sizi zor durumda bırakabilir. Rüyada bağırsak kurdu görmek, kefil olup borç ödemek ya da başka birinin hatasının sonucunu sizin de çekmeniz demektir. Kendiyle birlikte sizi de dibe çekmeye çalışan birine dikkat edin.

Rüyada Bağırsak Ameliyatı Olmak

Sağlık ve sıhhatin yerinde olmasına, sağlığı konusunda endişeye kapılanların gönüllerinin rahat edeceğine, tahlil ve sonuçlarından hayırlı sonuçlar almasına yorumlanır. Gerçek hayatta da ameliyat olacak kişiler sıhhatlerine erişirler.

Rüyada Koyun Bağırsağı Görmek

Kazancınızın bereketinin günden güne artmasına, evinize yatırım yapmaya yorumlanır. Evinizin eksiklerini giderebilir, aile ferlerinin ihtiyaçlarına rahatça yetişebilirsiniz. Geçim derdine düşenler yakında rahatlar, iş hayatında güzel bir süreç başlar.

Rüyada Bağırsakların Dışarı Çıkması

Mal mülk ya da birikimlerin gün geçtikçe erimesine yorumlanır. Zamanında yapılan yatırımlar da değer kaybedebilir. Rüyada makattan bağırsak çıkması, büyük dertten veya borçtan kurtulmak demektir. Rüyada vajinadan bağırsak çıkması, gizli saklı kalan şeylerin gün yüzüne çıkması ve mahcup olmaya yorumlanır. Rüyada kendi bağırsaklarının dışarı çıkması, başkalarına verilen sözleri tutamamak ve yorgun düşmek demektir. Ruhen de sizi yıpratan şeyler olabilir.

Rüyada Bağırsak Dolması Görmek

Ailenizin birbirine kol kanat germesine, maddi manevi destek almaya yorumlanır. Eş dost akraba sizi yalnız bırakmaz. Rüyada bağırsak doldurmak, aile ilişkilerini düzeltmek ve küs olduklarınız ile barışmaya yorumlanır. Rüyada bumbar görmek, mal varlığının artmasına ve aile işi yapanların çok kazanmasına yorumlanır.

Rüyada Bağırsak Görmek İslami Yorumu

Rüyada bağırsak görmek ihya yorumu, aile yaşantısında bir takım zorluklara göğüs germek ve birlikte aşmak demektir. Aile içerisinde iflas eden biri varsa yakında durumu düzelmeye başlar. Ancak mal mülk konusunda aç gözlülük yapan kişiler de çıkabilir. Boş yere ağzınızın tadını kaçırabilirler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status