Rüyada Bahşiş Görmek

Rüyada bahşiş görmek, sizin kazancınızda ve elinizdeki imkanlarda gözü olan birine yorumlanır. Kendine bir şeyleri pay görüyor olabilir. Çevrenizde kazancınıza göz koyan birileri varsa dikkatli olun. Eğer çıkar sahibi kimseler varsa bu kişilerle parasal konularda ticaret yapmamaya gayret edin. Ortaklık konularında da anlaşmazlıklar çıkabilir. Gelirin eşit dağılmaması ve benzeri sebepler ile mağdur olduğunuzu düşünebilirsiniz. Gizlenen harcamalar varsa da ortaya çıkar. Rüyada bahşiş kutusu görmek, zamanında maddi destekte bulunduğunuz ve hep bir şeyler verdiğiniz birinden aynı karşılığı görememek şeklinde yorumlanır. Ailenizde de sizin hep destek olduğunuz birinden aynı davranışı görememek kalbinizi kırabilir.

Rüyada bahşiş aldığını görmek, size borcu olup da ödemeyen birileri varsa yakında ödeyeceklerine yorumlanır. Ya da kefil olan kişiler de mağduriyetten son anda kurtulurlar. Başkasının borcu yüzünden siz de zor durumda iseniz bir çare bulunur. Başkası yüzünden cebinizden fazladan para çıkmaz.

Rüyada Bahşiş Verdiğini Görmek

Sizinle menfaat ilişkisi olan bir insan varsa o insan ile irtibatı kesmeye yorumlanır. Sizi sinirlendiren bazı hal hareketleri olabilir. Rüyada birine bahşiş verdiğini görmek, para ilişkisi olan biri ile aranızın açılacağını da simgeler. Zamanında borç verdiğiniz biri ile aranız bozulabilir.

Rüyada Zorla Bahşiş Vermek

İyi niyetiniz kullanmak isteyen birine yorumlanır ve bu kişinin tutumu sizi rahatsız edebilir. Çevrenizdeki insanlar da sizi bu kişiye karşı uyarabilirler. Eğer sadece kendi menfaatini düşünen biri hayatınızda ise bu kişiye karşı temkinli olmanızda fayda var.

Rüyada Bahşiş Görmek İslami Yorumu

Rüyada bahşiş görmek ihya yorumu, menfaat sahibi bazı insanların maskesinin düşmesine ve üzerinizdeki maddi külfetin biteceğine yorumlanır. Size yük olan ve bu duruma alışan kişiler varsa artık kendi kazançlarını sağlayabilirler. Maddi desteğinizi bazı insanlardan çekmek zorunda kalabilir, hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Sizin emeklerinize rağmen sırt çeviren birileri olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status