Rüyada Balık Satın Almak

Rüyada balık satın almak, uzun zamandan beri satın almak istediğiniz her ne varsa yakında sahip olmaya yorumlanır. Para biriktiren kişiler de birikimleri ile lüks harcamalar yapabilirler. Ya da yeni bir mal mülk sahibi olabilirsiniz. Bir süredir sermaye arayan kişilerin ellerine yeni bir iş için sermaye geçer. Rüyada balık satın almak istemek, aynı zamanda çevrenizde bazı insanların sizi etkilememesi yönünde uyarı anlamı taşır. Bazı insanların fikirlerine göre bir şeyler alıp pişman olabilirsiniz. Kendi içinize sinen ve kendi istediğiniz bir şeyi almaya gayret edin. Rüyada balık aldığını görmek, kendi seçimlerinizde mutlu olmaya ve geleceğe yönelik yatırımlar yapmaya yorumlanır. Kendi istek arzularınıza göre kalbinizin sesini dinleyerek seçimler yapabilirsiniz.

Rüyada birinden balık almak, bekar olan biri için evlilik kararı alacağına yorumlanır. Uzun zamandan beri evlenmek isteyen kişilere talip çıkabilir ve düğün telaşı içerisine girilebilir. Evli olanlar ise bebek sahibi olabilirler. Rüyada para ile balık satın almak, maaşınıza zam almaya yorumlanır. Kendi işini yapan kişilerin ise işleri açılır ve işlerinde kar artar.

Rüyada Temizlenmiş Balık Satın Almak

Borçları olan birinin tüm borçlarını kapatacağı anlamına gelir. Artık borçlarınız yüzünden endişe etmek yerine tüm borç külfetinden kurtulabilirsiniz. Uzun zamandır beklediğiniz güvendiğiniz yüklü para varsa da elinize geçer. Bu sayede verilen sözler tutulur ve tüm borçlarınızı da ödeyebilirsiniz.

Rüyada Hamsi Balık Satın Almak

Sizden gizlenen bir şeyler varsa sizin de öğreneceğinize yorumlanır. Bazı riskli görevlerde yer alınabilir. Ya da bazı insanlardan saklanması gereken plan projelere dahil olabilirsiniz. Kendi hayallerinizi ve planlarınızı da birlerine söylemek yerine gizlemeyi tercih edeceğiniz durumlar yaşanabilir.

Rüyada Pazardan Balık Almak

Rüyada balık pazarından balık satın aldığını görmek, bir zamanlar sizi kazıklayan veya dolandıran insanların yeniden karşınıza çıkmasına yorumlanır. Zamanında başkasına kefil olduysanız bu kişi yeniden sizinle görüşmek isteyebilir. Ummadığınız bir anda sizi geçmişte üzen kandıran insanlar ile karşılaşabilirsiniz.

Rüyada Marketten Balık Satın Almak

Size verilen sözlerin tutulması ve iş hayatında da terfi almaya yorumlanır. İş ortamında başarılarınız mükafatlandırılır ve sizi takdir eden insanlar olabilir. Zamanında size iş sözü veren birileri varsa da yakında bu kişilerden haber gelebilir.

Rüyada Balık Satın Almak İslami Yorumu

Rüyada balık satın almak görmek ihya yorumu, çalışma hayatında bereketli kazanca ve istediklerinizi satın almaya yorumlanır. Ev araba ya da arsa gibi yüklü yatırımlar yapılabilir. Bir süredir miras bekleyen kişilerin eline de toplu para geçebilir. Kendi işinizi yapıyorsanız yeni iş anlaşmaları da yapılabilir, işleriniz büyüyebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Özlem dedi ki:

  İyi günler rüyamda bır balık pazarındaydım hamsi satın aldım iki kilo sonrada bir siyah büyük balık aldım o sırada yere büyük bir balık yere düştü canlıydı kardeşime yerine koy dedim oda koydu bu kadar

  1. Nazan dedi ki:

   Iyi günler ben rüyanda annemle birlikte pazardaydık orda balık alacaktık anneme çok pahalı diyordun bir kilo hamsi kadar bide büyük bir balık vardi adam koyarken çok pahalı diyordun yanında tavuk butts vardi alıyordum bir parça onuda ekle diyordun bukadar yorumunuzu bekliyorum

 2. Suna dedi ki:

  Ben pazarda gezerken tezgahta ki bütün balıkları aldım mezgitti hepsi.Çok taze parlak ve güzelleridi pırıl pırıllardı.Sonra eve gittim ne anlama geliyor dinimizce

 3. Suna dedi ki:

  Ben pazarda gezerken tezgahta ki bütün balıkları satın aldım mezgitti hepsi.Çok taze parlak ve güzelleridi pırıl pırıllardı.Sonra eve gittim ne anlama geliyor dinimizce teşekkür ederim iyi günler.

DMCA.com Protection Status