Rüyada Bir Şey Açmak

Rüyada bir şey açtığını görmek, içinize dert olan bir şey varsa sonunda bundan kurtulmak anlamına gelir. Mesela bir süredir çeşitli engeller sebebi ile elinizin kolunuzun bağlı olduğu bir şey varsa, bu konuda artık engeller ortadan kalkar. Elinizi kolunuzu bağlayan şeyler biter ve artık hazır olabilirsiniz. Bir şeye hazır hissedebilirsiniz. Rüyada bir şey açmaya çalışmak, bir süredir istediğiniz bir şey için önünüzdeki engelleri aşmak ve artık hazır olmak demektir. Önemli bir girişimde bulunabilirsiniz. İş ya da eğitim hayatında da kariyerinize dair birilerinden tepki görecek bir şey yapmanız olasıdır.

Rüyada kapak açmak, yakınlarınızdan biri sizinle dertleşmek istiyor olabilir. Bu kişinin size bir şeyler söylemek istediğini halde bir türlü dile getiremiyor da olabilir. Çevrenizdeki insanların size bir şeyler paylaşmak istediği halde cesaret edemiyorlarsa, yakında buna cesaret edebilirler.

Rüyada Bir Şey Açmak İslami Yorumu

Rüyada bir şey açmak görmek ihya yorumu, artık daha cesur bir hamle atmak ve hedeflerinize ulaşmaya yorumlanır. Parasal anlamda da önemli bir harcama ve yatırım yapılabilir. Yeni bir işe girişmek isteyenler, bununla fırsatlar elde ederler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Websitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status